Epic Games Store

Epic Games Store

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.16.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu38 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (38 MB)

Epic Games Store Ücretsiz Oyun Mağazası

Epic Games Store indir, Epic Games’in Fornite gibi kendi oyunlarını indirebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe oyun mağazası bir tür launcher programıdır.

Hepinizin yakından tanıdığı Unreal Tournament, Fornite, Gears of War ve diğer başarılı oyunlarını bulabileceğiniz launcher programıdır. Epic Games, Fornite ile ulaştığı milyonlarca oyuncuyla Steam’e alternatif bir oyun mağazası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Epic Games Store oyun geliştiricilerinden çok daha az para alacağını söyleyerek tanıtım faaliyetlerinde bulunduğunu söyleyebilirim. 2018’in son günlerinde Store’u açan Epic Games, bu sayede tüm Epic Games Launcher ürünlerini bir oyun merkezine toplamıştır. Oyun motoruna ait olan tüm detayların bir arada bulunduğu Epic Games oyun mağazasında geliştirici oyunlarını oynama imkanıda sunmaktadır.

Artık oyuncular Epic Games Store üzerinden Unreal Engine ile oyunun geliştirilip geliştirilmediğine dikkat edilmeksizin oynayabilirsiniz. Epic Games ücretsiz indirip birçok oyunu Epic Games Launcher sayesinde geliştirici tarafından yapılan oyunları bilgisayarınıza indirip Türkçe oynayabilirsiniz.

 Epic Games Özellikleri

Ücretsiz Epic Games oyunları indir
Bilgisayarda geliştirici oyunlarını oyna
Türkçe dil desteği
Kolay kullanıbilir arayüz


    Benzer Programlar

  • TutuApp indir TutuApp indir
    ingilizceÜcretsiz6.37 MB
  • APKMirror (APK Download) APKMirror (APK Download)
    İngilizceÜcretsiz1.48 MB