Dr. Web Antivirus

Dr. Web Antivirus

Versiyon/Sürüm11.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu413 MB
ÜreticiDr. Web
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (413 MB)

Dr. Web Antivirus Gerçek Zamanlı Antivirüs Koruma Programı

Dr. Web Antivirüs indir, Windows ve Mac işletim sistemlerinde çevirimiçi antivirüs temizleyici programıdır. Bilgisayar sistemimizi virüslerden ve casus yazılımlardan korumak için tasarlanan gerçek zamanlı virüs koruması sunmaktadır. Dr. Web sistemde silemediğiniz virüsler varsa eğer ücretsiz virüs programını mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Dr. Web Antivirus Ne İşe Yarar

Bilgisayarınızı iç ve dış virüs tehditlerine karşı online olarak koruma yapabilmesi üzerine tasarlanmıştır. Bilgisayar ve belleklere sızmış olan kötü yazılım antivirüsleri silerek gerçek zamanlı güvenlik yazılımıdır. Dr. Web Antivirus virüs temizleme programı truva atları, rootkitler, trojan, casus yazılımlar, internet reklam virüsleri, yapışkan reklam virüsleri ve diğer tüm virüslere karşı etkili virüs koruması sağlar.

Sabit diskinizde ve RAM belleklerinde bulunan virüsleri tespit ederek etkisiz hale getirmek için antivirüs temizleme işlemi gerçekleştirir. Dr. Web Antivirus programı yepyeni güncellemeleri sayesinde virüs tarama, antivirüs silme, USB virüs tarama ve RAM içerisinde barınan antivirüsleri bulur ve virüs silme işlemini başlatır. Yeni çıkan virüs tehtitlerine karşı etden duvar oluşturur ve en kısa süre zarfı içerisinde temizlik işlemini gerçekleştirir.

Dr. Web Antivirus gerçek zamanlı online virüs koruma sistemi SpIDer Guard@ dosya izleme yapısı ile çalışmaktadır. Bu yüzden DVD, CD, USB bellekler, BluRay optik medyalar, floppy diskleri ve hafıza kartları içerisinde virüs taraması yapar ve bulduğu antivirüsleri temizler. Türkçe dil desteği ve kolay kullanılabilir arayüz ekranına sahiptir. Ayrıca tüm hackleme girişimlerini önler ve e-posta koruması sağlayarak internet güvenliğinde de aktif rol oynar.

Not: Dr. Web Antivirüs programı araçları içerisinde oyun modu ile oyun oynamayı severler için oyunlardan maksimum performans alabilmelerini sağlayıcı oyun modu bulunuyor.

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • Dr. Web Antivirus HAKKINDA YORUM YAZIN