DotVPN

DotVPN

Versiyon/SürümDotVPN
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.1 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.1 MB)

Firefox, Chrome, Opera Engelli Sitelere Girme Eklentisi

DotVPN indir, İnternet ortamında yasaklanmiş web sitelerine girmenizi kolaylaştıran tarayıcı eklenti programı sayesinde engellenen sitelere kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Eğer çok girmek isteyip de giremediğiniz siteler varsa DotVPN sayesinde hızlı bir şekilde girebileceksiniz.

Tarayıcı Destekli Engelli Sitelere Giriş

DotVPN Yasaklanan Engelli Sitelere Girme Programı ile Windows işletim sisteminde kullanılan Mozilla Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcısı ile uyumlu çalışabilmektedir. DotVPN yasaklı sitelere giriş programı ile dilediğiniz tüm yasaklı sitelere kolayca ve güvenlice giriş yapabileceksiniz.

Yasaklı sitelere girme programı DotVPN ücretsiz indirip ülkemizde ve diğer ülke sunucularını kullanabilme seçenekleri sayesinde sanki farklı bir ülkeden giriş yapıyor gibi gözüküp, başka kullanıcıların ip adresinizi görmeden, sizi takip edebilme imkanına erişmeden güvenli biçimde internet gezintilerinizi gerçekleştirecektir. Windows uyumlu aşağıdaki tarayıcılar ile uyumlu eklenti olarak entegre edilebilmektedir.Türkçe dil desteği sayesinde daha basit kullanım içeriği mevcuttur.

DotVPN Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05