CyberLink YouCam

CyberLink YouCam

Versiyon/Sürüm6.0
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu152.07 KB
ÜreticiCyberlink
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (152.07 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Webcam Efekt Ekleme Düzenleme Programı

Fotoğraflarınız artık Webcam Efekt  Ekleme programı ile daha eğlenceli ve  bir hal alacak. Program Fotoğraflarınıza görüntü efekti ve ses efekti  süsleyerek  kayıt  edip  düzenleyebileceğiniz  bir fotoğraf efekt programıdır. CyberLink YouCam programı ile düzenlediğiniz programları istediğin sosyal medyada düzenleyebilir arşivinize ekleyebilirsiniz.

CyberLink YouCam banner

CyberLink YouCam

Program yeni sürümü ile Webcam kameralarınıza hd desteği sağlayarak entegre olmaktadır. Webcam efekt programı ile Programlar ile gelen efeklerden harici olarak farklı efekler eklemek için directorzone sayfasını ziyaret ederek yükleme yapabilirsiniz. Program bir çok sohbet programını desteklemektedir. Desteklediği programlardan bazıları Windows Live Messenger, AOL Instant Messenger, Yahoo! Messenger, Skype gibi proramlarda rahatlıkla iş görmektedir.

Sizde fotoğraflarınız üzerinde efekt görüntülerini düzenlemek için ve chat programlarını indirson.com adresimizden güvenle indirebilirsiniz.

Önemli Not: Programın bilgisayarınıza yüklenmesi sırasında Norton güvenlik programının kurulmasını sağlıyor. Bu kurulmayı ve diğer yan eklentilerinin yüklenmesini istemiyorsanız programı dikkatli biçimde yükleyerek ilerlemenizi tavsiye ediyoruz.

Webcam Efekt  Ekleme Programı Ekran Görüntüsü

Bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz webcam kamerasının görüntüsünü daha iyi bir hale getirebilmek adına programın sunduğu birbirinden güzel efekt görüntü seçeneklerinden faydalanabiliriz. CyberLink YouCam programı ile ayrıca herhangi bir yerde güvenlik kameranız mevcutsa kameralarınızın yönetim işlemlerini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Aşağıda yer alan ekran fotoğrafları sayesinde bilgi sahibi olup yazılımın ana ekran menüsünde nelerin olduğunu rahatlıkla görüp bilgi sahibi olabilmeniz için paylaşılmıştır.

325 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Miranda IM Sohbet indir Miranda IM Sohbet indir
  İngilizceÜcretsiz2.80 MB
 • Çoklu Skype Açma Çoklu Skype Açma
  enÜcretsiz1.71 MB
 • Facebook Video Sohbet Facebook Video Sohbet
  trÜcretsiz489.5 KB
 • Video Booth Video Booth
  enÜcretsiz9.88 MB
 • CyberLink YouCam HAKKINDA YORUM YAZIN