CS Wall Hack indir

CS Wall Hack indir

Versiyon/SürümCS
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu105.12 KB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (105.12 KB)

CS Wall Hack Online Counter Strike Duvar Hilesi

CS Wall Hack indir, CS Wall Hack senelere meydan okuyan ve hala büyük bir sevgiyle oynanan Counter Strike oyununda hile yapmak isteyenler için duvardan adam görme ve ateş  edebilme özelliği sağlayan CS Wall Hack Cs hile programıdır.

CS WallHack programı bazı serverler tarafından engellenmiştir. Hile önleyici  hazır server modunda olmayan serverlerde kullanabileceğiniz bir progamdır. Counter Strike Duvar Hilesi programı (wallhack) serverde kurulu olmasa bile server sahibi tarafından tesbit edildiğinde bir şikayet durumund veya otomatik banlanma oranınız yüksek diyebiliriz. Counter Strike hile yapmadan daha adil bir şekilde olduğunu ve sizde hile yapmadan oynamanızı tavsiye ederiz.

CS Wall Hack Programının Kurulumu ve Kullanımı

Programı sitemizden indirdikten sonra zipli dosyayı açıyorsunu ve içinden tek dosya çıkmaktadır. İçerindeki dosyayı iki kere tıkladığınızda programı kurmuş oluyorsunuz. Aktif olan pogram ile oyuna girdikten sonra  end tuşuna basmanız gerekmektedir. Wall hack aktif  ise end tuşuna basınca cheats allowed yazısı, aktif değil ise cheats stop yazısı gelmektedir.

CS Wall Hack yaması Counter Strike oyununda çevirim içi veya botlarla oynarken gerekli hileleri yaparak ölmeden tüm rakip oyuncuları hile sayesinde kolaylıkla öldürüp galip gelmenizi sağlamaktadır. Ücretsiz ve sınırsız kullanım paketiyle tüm kullanıcılar kolaylıkla kurup arka plan çalışan eklentiden faydalanabilirler. Tüm kullanıcıların güzel eğlenceli zamanlarda oyunda başarılı performans göstermelerini diliyorum.

CS Wall Hack Özellikleri
Duvardan Düşman görme
Duvardan ateş edebilme
CS Wall Hack kolay kurulum

Yamanın Kurulum ve Kullanım Videosu İzle

Cs Wall Hack yaması sayesinde counter strike oyununda diğer oyuncuların haberi olmadan hile yapabileceksiniz. Aşağıdaki videoda yamanın nasıl kurulduğu ve ne gibi içeriğe sahip olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için video çekimini izlemelisiniz.

  Benzer Programlar

 • CrossFire CrossFire
  ingilizceÜcretsiz2.41MB
 • Avast! Mobile Security (apk) Avast! Mobile Security (apk)
  İngilizceÜcretsiz1.80 MB
 • CS Wall Hack indir HAKKINDA YORUM YAZIN  CS Wall Hack indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   HAHAHAHhıııpooojpojooj

  2. cesego purosu dedi ki:

   adamsınız arka planım mavi ekran oldu ben dapamıyordum ole beyaz yazılar felan geldı babam kızdı ama anlamadım

  3. Anonim dedi ki:

   hangi tuş ile aktif ediliyo

  4. Anonim dedi ki:

   senın ta yaaa

  5. ferhat dedi ki:

   Seneler geçmesine rağmen ghiç bitip tükenmek bilmeyecek bir oyun olan cs aslında hile olmadan olsa daha iyi ama bazen olmazsa olmaz oluyor 🙂