CrossFire

CrossFire

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu2.41MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.41MB)

Online CrossFire Fps Silahlı Aksiyon Oyunu

CrossFire indir, online çevrimiçi aksiyon oyunlarını seven Windows oyuncular için biçilmiş kaftandır. Binlerce oyuncuya sahip olan ve çevrimiçi oynanabilen oyunda tüm aksiyon yeteneklerinizi bir arada kullanmanız mümkündür.

Oyunun başında sahip olduğunuz karaktere şekil verme geliştirme seçenekleri, oyun sürecinde kendini yenileme ve yeni özellikler edinme avantajları bulunmaktadır. İçerisinde free moddan team moda kadar 7-8 mod bulunduran oyun, dilediğiniz gibi oynama şansı sunmaktadır. Bir oyun uygulaması olarak bu denli çeşitli olması, oyuncuların keyif almasını sağlamaktadır.

Temel olarak kaos içinde olan dünyada iki çete arasındaki kavga durumu söz konusudur. Tarafların birbiri ile mücadelesi oyun boyunca devam etmekte, sizin savaşma yetenekleriniz yoklanmaktadır.

CrossFire Özellikleri

CrossFire en kapsamlı ve kaliteli Windows oyunlarından bir tanesidir. Windows bilgisayarınızın başına oturduğunuzda saatlerce keyifle oynayabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Windows için hem modern bir arayüz bulundurmakta hem de grafikleri, efektleri ile sizi etkilemektedir.

Oldukça küçük boyutlu bir dosyaya sahip olan oyun uygulaması, bilgisayarınızda çok yer kaplamayacaktır. Üstelik tamamıyla ücretsiz şekilde oynayabilir, aksiyonu dilediğiniz gibi tecrübe edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Avast! Mobile Security (apk) Avast! Mobile Security (apk)
    İngilizceÜcretsiz1.80 MB
  • CS Wall Hack CS Wall Hack
    trÜcretsiz105.12 KB