Angry Birds PC

Angry Birds PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm 2.3.0
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52.92MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP Tümü
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52.92MB) iOS indir Android indir

Eğlenceli Beceri Oyunu Angry Birds Yumurta Çalma oyunu

Angry Birds pc indir, Windows bilgisayar game oyununu sitemizden sorunsuz şekilde indir yaparak yükleyebilirsiniz. Angry Birds bedava 2.3.0 sürümüyle mobil android ve bilgisayar laptoplarımızda da sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiz.

Oyunun yazılımını geliştiren Rovio bağımsız bir şekilde çalışmasını yaparak bir çok kişinin oynadığı adının duyulduğu oyun hızla yayılmaya devam etmektedir. Oyun bilgisayarda da android cep telefonlarımız da çok basit bir şekilde oynanabilmektedir. Eğlencesi büyük keyif verici Angry Birds PC oyun milyon kullanıcıyla beraber her geçen gün indirilme sayısı artmaktadır. Bigisayar versiyonu olsun telefon versiyonu olsun her ikisindede oyunun kuralları değişmemekte kullanılabilirliği değişmemektedir.

Angry Birds oyunun kuralına birazcık değinelim arkadaşlar oyunda bulunan domuzların sevimli kuşlarımızın yumurtalarını çalmaktadır işte oyunun eğlencesi oyun tam anlamıyla böyle başlamaktadır. Yumurtaların çalınmasını engelleyebilmek için kuşların yok edici güçlerini faaliyete geçirmeleri gerekmetedir. Lakin kuşların gücüne karşılık güç geliştiren hain hırsız domuzların savunma mekanızlamalarını faaliyete geçirmektedirler yani sizin anlayacağız bu iş o kadar da basit değil oyunda mücadele ruhunuz ön plana çıkmaktadır mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerekmtedir. Kuşların domuzlarla daha iyi mücadele edebilmeleri için önümüzee çıkan bulmacaları çözerek ilerlemeyi daha iyi bir hale getirebiliriz. Yalnız bulmacalar bir hayli zeka gerektiren zeka gücünüzü zorlayan yapıları mevcuttur.

Angry Birds Windows bilgisayar oyununu ücretsiz indirdikten sonrasında sizlerin gün içerisinde mutlu olarak hareket etmenizi eğlenceli bir şekilde oyunda zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Oyun gitgide keyifli bir hal alarak bulmacaları fizik gücümüzlede aşarak hain domuzcuklarımızdan intikam alabilmek için üzerlerine sapanlarımızla saldırıya geçerek yok etmeye çalışıyoruz.

Kuşların farklı karakterleri mevcuttur istediğinizi seçerek oyuna dahil olabilirsiniz. Farklı karakterdeki kuşların özelliklerini söyleyecek olursak kimi kuş bulunduğu yerden ileri atılabilirken kimiside etrafına büyük bombalar saçarak çevresinde bulunan bir çok şeye çok büyük zararlar vermektedir. Angry Birds ayrıca oyun sadece çocuklara değil her kesimden oyun severlerine hitap eden mükemmel bir oyundur indirson ekibi sizlere oyunda keyifli eğlenceli güzel vakitler diler. Angry Birds Windows Phone versiyonun linkten temin edebillirsiniz.

Oyunun Kurulum ve inceleme videosu

Oyunun indirme aşamasında kurulumuna ve nasıl oynandığına kadar video çekimi yapılmıştır. Keyifli oyunlar dileriz.

Angry Birds Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Pizza Maker Mutfak Pişirme Pizza Maker Mutfak Pişirme
    TürkçeÜcretsiz24.00 MB
  • İkiz Bebek – Felaket İkili İkiz Bebek – Felaket İkili
    TürkçeÜcretsiz63 MB