Counter Strike 1.5 Türkçe Yama

Counter Strike 1.5 Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1.5tr
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.77 MB
ÜreticiSierra
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.77 MB)

Counter Strike 1.5 Türkçe Dil Yama Paketi

Counter Strike (CS) 1.5 Türkçe dil yaması taktiksel FPS savaş oyununu Türkleştirme yamasını indir yaparak CS 1.5 oyunu Türkçe oynayabilirsiniz. Oyun yamasında menüler, telsiz konuşmaları ve silah seçimleri tamamen Türkçeleşiyor.

Oyunu PC bilgisayarda iki takımdan oluşan Polis (Counter) ve teröristler (terrorists) timinden birini seçerek başlıyoruz. Her oyuncu 800 dolar ile oyun başlar ve adam vurdukça ve her bölümü kazandıkça paranız artıyor. Counter Strike 1.5 Türkçe yama ile telsiz konuşmalarında neler söylendiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Counter Strike 1.5 Türkçe Dili Nasıl Yüklenir

Eğer sizlerde oyunun menüleri ve çatışma anında yapılan ses komutlarını Türkleştirmek istiyorsanız CS 1.5 Türkçe yama dil paketini ücretsiz indirebilirsiniz. Oyuna yamayı dahil etmek için Bilgisayarım / C / Program Files klasörü altına atmalısınız.

Counter Strike 1.5 oyunu bilgisayarda farklı bir klasör içerisine yüklenmişse mutlaka aynı klasör içerisine atmalısınız. Yani doğru yere attığınız sürece CS 1.5 sürümü Türkçe paketi sağlıklı çalışmaktadır.

CS 1.6 Türkçe yama

    Benzer Programlar

  • Counter Strike 1.8 indir Counter Strike 1.8 indir
    TürkçeÜcretsiz826 MB
  • Half Life Opposing Force Half Life Opposing Force
    TürkçeÜcretsiz71 MB
  • Counter Strike 1.5 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN