Counter Strike 1.6 Türkçe Yama

Counter Strike 1.6 Türkçe Yama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.77 MB
ÜreticiSierra Online
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.77 MB)

Counter Strike Oyunu (cs 1.6) Türkçe Dil Paketi

Counter Strike 1.6 Türkçe Yama indir, 1999 yılında Half Life modu olarak yayınlanan CS Counter Strike oyunu 1.6 sürümü için Türkçe dil paketidir. Counter Strike oyununu Türkçe oynamak isteyen oyun severler ücretsiz indirebilirler.

Counter Strike Oyunu Nasıl Oynanır?

Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından tasarlanan ilk oyun Dünyasına Half Life modu olarak yayınlanmıştır. Oyunun Dünya çapında büyük bir ilgi görmesiyle bilgisayarların ve özellikle İnternet Cafe’lerin vazgeçilmez oyunu haline gelmiştir. Counter Strike 1.6 Türkçe Dil Paketi (Türkçe Yaması) oyunu ve menülerini daha kolay kullanmanızı sağlayacaktır. Online FPS oyunu ve yıllar önce çıkmasına rağmen popülerliğini korumaktadır. cs 1.6 indir Online oynamak için LAN oyun modunda oynayabilir. Terörist ve kontra terör takımını seçerek harita üzerinde karşı takım ile doyasıya çatışabilirsiniz. Oyunu kazandıkça bölüm başı ücret kazanarak daha iyi silahlar satın alırsınız. Eğer oynadığınız bölümde rehine varsa kaçırarak daha çok para kazanın.

Counter Strike 1.6 Türkçe Kurulumu Nasıl Yapılır?

Cs 1.6 Türkçe yama sadece oyunun menülerini değil, telsiz konuşmaları, ses komutları, metin diyalogları ve diğer bütün herşey Türkçe’ye çevriliyor. Counter Strike 1.6 Türkçe Yama dil paketi sayesinde daha gerçekci şekilde oynamanıza yardımcı olacaktır.

Oyunun kurulumu Counter Strike 1.6 sürümünü varsayılan kurulumu yapıldığı yere otomatik olarak kurulmaktadır. Eğer kurulum esnasında farklı bir klasör seçmişseniz mutlaka oyunun kurulu olduğu kısma Türkçe yama’yı kurmanız gerekmektedir. Aynı klasör içerisinde olduğu müddetçe çalıştığını belirtelim. Cs Türkçeleştirme işlemini yaptıktan sonra dilerseniz, oyunun online versiyonunda işinize yaracak cs wall hack hile programınıda deneyebilirsiniz.

5846 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Half Life Opposing Force Half Life Opposing Force
  TürkçeÜcretsiz71 MB
 • Counter Strike Android Counter Strike Android
  TürkçeÜcretsiz284.50 MB
 • Counter Strike Nexon Zombies Counter Strike Nexon Zombies
  TürkçeÜcretsiz
 • Cs Go Cs Go
  TürkçeÜcretsiz
 • Counter Strike 1.6 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN