Counter Strike Nexon Zombies

Counter Strike Nexon Zombies

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiNexon
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi31 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Counter Strike Nexon Zombies Çevirimiçi FPS Oyunu

Counter Strike Nexon Zombies indir, standart CS oyununun zombilerin bulunduğu versiyonudur. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz online FPS oyunudur. Yaşayan ölülere karşı terörist ve anti-terörist timi ile kıyasıya mücadele ediyor ve Counter Strike oyunu Zombi sürümü ile oyunculara farklı bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor.

Counter Strike Nexon Zombies Oynanışı

Oyunun birçok farklı oynanış modu bulunmaktadır. Bu oyun modlarından isterseniz arkadaşlarınızla birlikte zombilere karşı savaşabilir dilerseniz diğer oyun modlarında arkadaşlarınızla çarpışabilirsiniz. Yok ben yürüyen ölü yani zombi olmak istiyorum dersenizde zombi modunu anti-terörist ve teröristlere karşı savaşabilirsiniz.

https://youtu.be/CgPV0021Al8?t=14

Counter Strike Nexon Zombies oyununda en dikkat çekici unsuru ise aksiyon sahnelerinin gerçekci olması. Bazı zamanlarda bölüm sonunda zombi canavarlarıyla karşı karşıya ansızın gelebiliyor ve kimi zamanda ise sığınağınıza gelen yüzlerce zombiyi öldürmek zorunda kalıyoruz. Counter Strike haritalarında oyun üzerinde 60’ın üzerinde de_dust ve dust 2 gibi birçok bölüm bulunuyor.

Klasik silah türlerinin yanı sıra geliştirilmiş yeni silah seçenekleride bulunmaktadır. Silah modellerini kişiselleştirebilme ve güçlerini artırabilme özellikleride mevcuttur.

Nexon Zombies Yüksek Grafik Kalitesi

Oyun grafik açısından gerçekten yüksek kalitede olduğunu söylememiz mümkündür. Counter Strike Nexon Zombies versiyonunda Türkçe dil desteği bulunması dışından oyun anlamında çok bir yenilik beklemeyin. Aksiyon sahneleri, silah ses efektleri, ölümler ve çevre detayları muhteşem boyutlarda diyebiliriz. Online FPS oyununun akıcılığı ve kolay oynanışıyla Valve ekibi yine muazzam bir iş çıkarttığını söylememiz mümkündür.

Önemli Not: CS Nexon Zombies oyununu ücretsiz olarak indirebilmemiz için Steam uygulamasının bilgisayarda yüklü olması gerekiyor. Steam hesabınız ile uygulamaya giriş yaparak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Counter Strike 1.8 indir Counter Strike 1.8 indir
    TürkçeÜcretsiz826 MB
  • Half Life Opposing Force Half Life Opposing Force
    TürkçeÜcretsiz71 MB
  • Counter Strike Nexon Zombies HAKKINDA YORUM YAZIN