Contacts+

Contacts+

Versiyon/Sürüm5.113.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11 MB
ÜreticiContacts Plus team
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (11 MB) Android indir APK indir

Contacts+ Apk Android için Kişiler Listesi Rehber Uygulaması

Contacts+ apk indir, Android cihazlarda rehber görevi üstlenen kişilere kolayca Contacts+ (widget) sayesinde ulaşabilmenizi sağlayan rehber uygulamasıdır.

Contacts+, gün içerisinde ulamak istediğiniz kişileri derli toplu size sunan bir uygulamadır. Bir çeşit kişi listesi uygulaması olarak da anılan Contacts+ konuşmayı sevdiğiniz kişilere kolayca ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle acil durumlarda dakikalarca kişi aramak yerine yalnızca tek bir dokunuşla tüm sevdiklerinizi bir arada bulabilir, dilediğiniz herhangi birini saniyeler içinde arayabilirsiniz.

Önem verdiğiniz kişilere tek bir uygulama üzerinden ulaşmanın kolaylığını yaşatan Contacts+ apk, Facebook senkronizasyonu ile çalışmaktadır. İster direk uygulama üzerinden hesap açabilir isterseniz Facebook üzerinden giriş yaparak uygulamayı aktif şekilde kullanabilirsiniz.

Contacts+ İndir

Contacts+ Android apk indirmek için cihazınızın mobil uygulama mağazasına giriş yapabilirsiniz. Contacts+ Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için ideal olan bu uygulama cep telefonunuzda istediğiniz iletişimi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Bununla beraber rehber indirip dakikalarca aramak yerine bu uygulama ile herkesi bir arada bulabilmenin avantajını yaşayabilirsiniz.

Widget kişiler görevi üstlenen Android rehber uygulaması son derece hızlı inen uygulama hiçbir şekilde ücret gerektirmeden inebilmektedir. Sonrasında kullanım sürecinde de yalnızca internet bağlantınızın olması yeterli görülmekte, rahatlıkla kullanım olanağı sunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Talkatone: Texting & Calling Talkatone: Texting & Calling
    İngilizceÜcretsiz25M
  • Whoscall Apk indir Whoscall Apk indir
    İngilizceÜcretsiz38 MB
  • Contacts+ HAKKINDA YORUM YAZIN