Condemned: Criminal Origins Türkçe Yama

Condemned: Criminal Origins Türkçe Yama

Versiyon/SürümCriminal Origins Türkçe Yama
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu577.91 KB
ÜreticiOyunçeviri
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (577.91 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Criminal Origins Türkçe Yaması

Condemned: Criminal Origins  oyunun senaryosu gerçek yaşanan olaylardan baz alınarak yapılmış olup içerisinde verilen görevleri ve yapılan konuşmaları anlamanız için Türkçe dil destek paketi tasarlanmıştır. Profesyonel oyun yapımcısı olan Monolith Productions tarafından tasarlanmış ve popüler oyun olan F.E.A.R ile ilk olarak tanımışızdır. Oyun severlere korkuyu, heyecanı ve aksiyonu bir arada yaşamamızı sağlayacak Condemned oyunuyla daha çok başarılara imza atmayı hedeflemiştir.

Condemned: Criminal Origins Oyunu

Oyunun içerisinde yer alan görevleri yapmamız sağlayan FBI ajanı olan Ethan Thomas ile verilen görevleri yapmaya çalışıyoruz. Haber edilen ihbara göre olayı olduğu yere giderek oyun başlıyor. Olay yerinde bulunan katil bizim silahımızı alıp silah arkadaşlarımızı ve bizi yaptığı bir ani hareketle etkisiz hale getiriyor. Katil bizim silahımızı aniden alıp arkadaşlarımızı vurduğu için katil biz gibi görünüyoruz. Bu olay sonucunda polis olmaktan devre dışı bırakılıp bundan sonra işler sarpa sarıyor daha karmaşık bir hale bürünüyor. Oyunu daha iyi anlayarak oynamak için Condemned: Criminal Origins Oyunu %100 Türkçe Yama indir yapıp kurup öyle oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Condemned: Criminal Origins Oyunu yukarıda anlatıldığı gibi çok farklı ve hızlı bir şekilde başlıyor. Yapamadığınız görevler ve anlamadığınız yerlerde Condemned: Criminal Origins türkçe yama devreye bu aşamada giriyor. Oyundaki diyaloglar altyazıda Türkçe olarak geçiyor ve menüler de Türkçe dili ile karşımıza çıkıyor.

Yamanın Oyunun Ekran Görüntüsü

362 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Half Life:Bot Paketi Half Life:Bot Paketi
  TürkçeÜcretsiz742 KB
 • Alan Wake Türkçe Yama Alan Wake Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz826 KB
 • Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması
  TürkçeÜcretsiz 2.5 MB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • Condemned: Criminal Origins Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN