City Car Driving

City Car Driving

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 1,50 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretli
Dilen
Dosya Boyutu685.7 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (685.7 MB)

Şehiriçi Araba Simulasyon Oyunu

City Car Driving indir, Gerçek bir araba sürmek istiyorsanız, City Car Driving sehir içi simülasyon oyunu tamda sizin aradığınız gerçeklikte oluşturulmuş araba simulasyonlar arasında en güzel bir tercihi yapmış bulunmaktasınız. Eğlenceli gerçeğine en yakın, tecrübe edinlemek için güzel bir tericih olan City Car Driving Türkçe araba simulasyonunu biraz sizlere açıklayalım.

City Car bmw

City Car Driving

Şehiriçi Araba Oyunu direk trafik içerisinde başlayacağınız oyunda büyük bir şehir trafi içerisinde gerçek trafik kuralları geçerli olmak üzere macera dolu, eğlence dolu bir zaman dilimine girmiş oluyorsunuz. Direk olarak bulunduğunuz ortamdan sizleri  oyun içerisine çeken  görselliği ve gerçekçiliği ile bir araba içerisinde trafikte ilerlediğinizi hissedeceksiniz.

Şehir içinde  sanki gerçek tercihlerinizi kullanarak trafik içerisinde seyredebilirken sakin yollara çıkıp orda araba sürme tecrübesini kazanmayı deneyebilirsiniz. Pratik araç sürme keyfini yaşayacagınız gerçekçi araba oyunu(simulasyon) ile sizlerde kahvenizi yudumlarken araba sürmenin keyfini yaşayacaksınız.Aracınızı  kulanırken gerçekte nasılsa o şekilde hassas bir kontrole sahiptir. Değişik yollar değişik hava şartları ile yolda ilerlerken sakın trafik kurallarını ihmal edeyim demeyin.

City Car Driving 1.3 oyununu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. fakat oyunu kurarken sizden aktivasyon kodu girmeniz istenmektedir. 1.3 versiyonu 1.0 a göre tamamen farklı bir içeriğe sahiptir.

Kısa zamanda birçok oyun severin beğeniyle oynadığı trafik içerisinde lüks araçlar ile araba sürmenin en eğlenceli yanını tüm aksiyon dolu sahneleriyle oyun severleriyle buluşuyor. City Car Driving oyununda birbirinden lüks otomobilleri sürme şansına sahip olacağınız oyunun nasıl bir grafik ara yüz ekranı olduğunu görebilmeniz için aşağıdaki görüntüleri ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şehiriçi Araba Oyunu Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 RIDE 3
    ingilizceÜcretsiz
  • Asphalt 9 Pc Asphalt 9 Pc
    TürkçeÜcretsiz1884 MB