City Car Driving indir

City Car Driving indir

Versiyon/Sürüm10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20.4 MB
ÜreticiForward Development
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (20.4 MB) Android indir APK indir

En iyi Android mobil Araba sürme Şehiriçi Araba Simulasyon Oyunu

City Car Driving Apk indir, City Car Driving gerçek bir araba sürmek istiyorsanız android mobil cihazlar için en iyi araba oyunları arasında yer alan apk sürümü olan android oyun uygulamasıdır. City Car Driving apk sehir içi simülasyon oyunu tamda sizin aradığınız gerçeklikte oluşturulmuş araba simulasyonlar arasında en güzel bir tercihi yapmış bulunmaktasınız. Eğlenceli gerçeğine en yakın, tecrübe edinlemek için güzel bir tericih olan City Car Driving Türkçe araba simulasyonunu biraz sizlere açıklayalım.

City Car bmw

Şehiriçi Araba Oyunu direk trafik içerisinde başlayacağınız oyunda büyük bir şehir trafi içerisinde gerçek trafik kuralları geçerli olmak üzere macera dolu, eğlence dolu bir zaman dilimine girmiş oluyorsunuz. Direk olarak bulunduğunuz ortamdan sizleri  oyun içerisine çeken  görselliği ve gerçekçiliği ile bir araba içerisinde trafikte ilerlediğinizi hissedeceksiniz.

Şehir içinde  sanki gerçek tercihlerinizi kullanarak trafik içerisinde seyredebilirken sakin yollara çıkıp orda araba sürme tecrübesini kazanmayı deneyebilirsiniz. Pratik araç sürme keyfini yaşayacagınız gerçekçi araba oyunu(simulasyon) ile sizlerde kahvenizi yudumlarken araba sürmenin keyfini yaşayacaksınız.Aracınızı  kulanırken gerçekte nasılsa o şekilde hassas bir kontrole sahiptir. Değişik yollar değişik hava şartları ile yolda ilerlerken sakın trafik kurallarını ihmal edeyim demeyin.

City Car Driving Apk oyunu oyununu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. fakat oyunu kurarken sizden aktivasyon kodu girmeniz istenmektedir. 1.3 versiyonu 1.0 a göre tamamen farklı bir içeriğe sahiptir.

Kısa zamanda birçok oyun severin beğeniyle oynadığı trafik içerisinde lüks araçlar ile araba sürmenin en eğlenceli yanını tüm aksiyon dolu sahneleriyle oyun severleriyle buluşuyor. City Car Driving oyununda birbirinden lüks otomobilleri sürme şansına sahip olacağınız oyunun nasıl bir grafik ara yüz ekranı olduğunu görebilmeniz için aşağıdaki görüntüleri ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bariskaplan.citycardriving&hl=en_US&gl=US

Şehiriçi Araba Oyunu Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Car Saler Simulator Dealership Apk indir Car Saler Simulator Dealership Apk indir
    TürkçeÜcretsiz266 MB
  • Horizon Chase Apk indir Horizon Chase Apk indir
    TürkçeÜcretsiz392 MB
  • City Car Driving indir HAKKINDA YORUM YAZIN