City Car Driving Türkçe Yama

City Car Driving Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1.5.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20.97 MB
ÜreticiOyunçeviri
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (20.97 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

City Car Driving Araba Similasyonu Türkçe Dil Paketi

Son zamanların en popüler gerçekci City Car Driving araba sürme similasyon oyunu olan gerçek araba sürme deneyimi yaşamızı sağlayan oyunun Türkçe Dil yama paketidir. Oyunu daha kolay ve anlayarak oynamanızı sağlayan oyunun menülerini Türkçe dili yapan yamadır.

City Car Driving Oyunu Türkçe Yaması

OyunÇeviri ekibi tarafından özenle hazırlanan oyunun diğer araba sürme oyunlarına göre daha gerçekci sürüş keyfi yaşamanızı sağlamaktadır. Bu nedenle oyun kısa süre içerisinde milyonlarca oyun sever tarafından büyük bir beğeniyle oynanmaktadır. City Car Driving Oyunu Türkçe Dil Paketi Türkçe Yama %100 indirip kolaylıkla kurabilirsiniz.

Oyunu ilk kurduğunuzda 1.2.2 İngilizce dili olarak yükleniyor City Car Driving 2.2.7 sürümünde ise Rusça dili ile Windows sistemlere yüklenebilmektedir. City Car Driving Türkçe Yamasını kurduğunuzda her iki sürümde de sorunsuz çalışabilmektedir. Yamayı her iki versiyona kurabilirsiniz lakin ilk versiyonda belki bazı kelimeler Türkçe diline çevrilmeyebilir.

Özellikle City Car Driving Türkçe Yama kurup bide direksiyon ile oynadığınızda çok büyük bir keyif vereceğiniz düşünüyoruz. Oyun ücretli aktivasyon kodu ile çalışıyor olmasına rağmen oyun severler tarafından satın alınarak büyük bir ilgi ve keyif ile oynanmaktadır. Gerçek araba sürme keyfi veren araba similasyon oyununu mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum.

City Car Driving Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

Türkçe yama paketini indirip otomatik kurulum yaptıktan sonra oyun girebilirsiniz. Kurulum çok basit olup yukarıda yazımda belirttiğim üzere bazı kelimeler Türkçe’ye çevrilmeyebilir.

Oyun Yamasının Ekran Görüntüsü

4039 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Half Life:Bot Paketi Half Life:Bot Paketi
  TürkçeÜcretsiz742 KB
 • Alan Wake Türkçe Yama Alan Wake Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz826 KB
 • Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması
  TürkçeÜcretsiz 2.5 MB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • City Car Driving Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN