Chrome Canary

Chrome Canary

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm69.0.3488
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Cihaza göre) Android indir

Chrome Canary Android Yeni İnternet Tarayıcısı

Chrome Canary indir, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip kullanabileceğiniz Chrome’un yeni, hızlı ve güvenli mobil internet tarayıcısıdır.

Google’ın üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü Chrome Canary tarayıcısı ile Android cihazlarınızda yeni ve çok hızlı bir internet deneyimi sunabilecek tarayıcısıdır. Henüz beta aşamasında olan ve her hafta yeni bir güncellemeyle karşımıza çıkan en yeni Chrome yeniliklerini içeren mobil tarayıcı olduğunu söyleyebilirim.

Chrome Canary tarayıcısı sayesinde Chrome Chrome’da bulunan gereksiz bellek ve batarya kullanımına son vermeyi Canary ile hedefliyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve en iyi internet tarayıcısı deneyimi sunuyor. Şuanda test aşamasında olan ve birçok özellikle ücretsiz olarak Android platformlarına özel olarak geliştirilmeye Google çalışanları tarafından büyük bir titizlikle devam ediyor.

Eğer sizde klasik internet tarayıcılarından sıkıldıysanız yeni, hızlı ve güvenilir bir tarayıcı arıyorsanız hemen Chrome Canary indirip kullanarak yeni bir internet deneyimi yakalayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Web Tarayıcısı 2019 Web Tarayıcısı 2019
    İngilizceÜcretsiz3,5 MB
  • Ücretsiz Opera VPN Tarayıcı Ücretsiz Opera VPN Tarayıcı
    TürkçeÜcretsiz46,5 MB