CCleaner

CCleaner

Versiyon/Sürüm5.63
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.4 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Ocak 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (23.4 MB) Mac indir iOS indir Android indir

CCleaner Bilgisayar Temizleme Sistem Bakım Programı

CCleaner indir, Windows 10 bilgisayarınızda ücretsiz CCleaner Türkçe programı sayesinde gezginler için sistem temizleme, gereksiz dosya temizleme, sistem hızlandırma, optimizasyon, güvenlik, internet geçmişini temizleme gibi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmiş olacaksınız. CCleaner Bilgisayarınızda zamanla oluşmuş olan gereksiz dosyaları kalıntıları bulup tek tek temizler. Kısacası bilgisayarınızı ilk günkü kadar hızlandırır bakım ve sistem optimizasyonu yapmaktadır. Dünya üzerinde kendisini kanıtlamış olan program  sisteminizi güvenli bir şekilde temizlemektedir. Gerekli hiç bir programa dokunmadan bilgisayarda çerez diye tabir edilen  dosyaları silerek bilgisayarınız istikrarlı ve daha performanslı çalışmasını sağlamaktadır. CCleaner windows 10 ı bilgisayarınız hızlandırmak amaçlı olarakta kullanabilirsiniz.

CCleaner indir download

 Gereksiz dosya silme ve bakım programı CCleaner ın çok tutulmasının en büyük etmenlerinden bir taneside basit ve sade bir arayüzüne sahip olmasıdır.Bir çok insan rahatlıkla  programda ne yaptığını bilerek  bilgisayarını huzur içinde temizlemekte ve hızlandırmaktadır.

CCleaner Windows Programı alt çalışma sistemi  iki farklı yapıda çalışmaktadır. Windows tabanı ve uygulamalar olarak ayrılan bu program hem windows  üzerinde hemde uygulamar bölümü olan   yerlerde taramalar yaparak bilgisayarınızı temizlemektedir. Bilgisayar temizleme bakım onarım programı CCleaner indirdikten sonra arayüzü kullanımında kayıt defteri, araçlar, ayarlar ve üç farklı bölümden oluştuğunu göreceksiniz. Bilgisayarınızı temizlemekle beraber sistem bakımı yapmakta bilgisayarınızın gerekli dosyalarını tamir etmektedir.

CCleaner Özellikleri

 • Kayıt defteri bölümünde bilgisayarınızın hızını arttırmak için  gereksiz dosyalar bulunur ve silinir. Bu bölümde silinen dosyalar genelde  kullanılmayan dosyalar, dll dosyaları ve Activex gibi dosyalar silinir veya tamir olur.
 • Araç bölümü altında  ise sistem geri yükleme, sürücü temizleme  dosya bulucu ve program ekle kaldır gibi programlar bulunmatadır.Bu programların işlevlerini tarayıp düzenlemektedir. Bilgisayar başlangıcında çalışşan gereksiz programları engellemektedir.
 • Dosya bulucu  ile aradığınız programları kolaylıkla bulabilirisiniz ve  sistem geri yükleme  ile bilgisayarınızı istediğiniz bir tarihe  ayarlayıp burdan  geri alabilirsiniz ve bu esnada sizin işinize yaramayacak programlarda silinip bir daha gelmeyecek şekilde sisteminizi temizlemektedir.
 • Gereksiz çöp dosyalarını siler
 • Bilgisayar performansını artırır
 • PC’de kaldıramadığınız programları kolaylıkla kaldırır
 • İnternet geçmişini temizler
 • Sistemin bakım ve onarımını ücretsiz yapar
 • ccleaner windows 10
 • ccleaner free
 • ccleaner Türkçe

Neden CCleaner Öneriyoruz!

Bilgisayrınızda eğer hıza önem verip  bilgisayarınızın temiz sistemli çalışmasına ilgi duyanlar için basit düzenli kullanımı kolay olan CCleaner programını kesinlikle bilgisayarında  bulundurmalı ve haftada bir çalıştırmalısınız. Bilgisayar temizleme programı çok dil desteğine sahip olduğu için siz dil ayarını Türkçe olarak  yükleme esnasında ayarlamanız gerekmektedir.

Cleaner programı bir çok program sitesinde en çok indirilenler listesinde bulunmaktadır. Bu program indirson.com sitesinde de en çok yüklenenler aracında görmeyi temenni ediyoruz.

https://www.ccleaner.com/download

Artı Yönleri Nelerdir?

 • Sürekli geliştirilen detaylı tarama alanı
 • (Türkçe) dil desteği ile hizmet vermesi
 • Yıllardır güvenli profesyone sistem temizleme araçlaro
 • Tamamen ücretsiz indirme ve kullanma

Eksi Yönleri

 • Programı bazı programları tarama ve temizleme desteğinin bulunmaması

Programın Kurulum ve inceleme Videosu

Ccleaner mobil ve pc çerez ve bilgisayarda ki atık dosyalarını silme programının video çekimini sizler için yaptık. Programın indirme ve kurulum aşamasından itibaren tüm adımlarını videodan izleyerek kolay kullanım ve kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

CCleaner Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • NVIDIA PhysX NVIDIA PhysX
  İngilizceÜcretsiz39.27 MB
 • AVG PC Tuneup AVG PC Tuneup
  TürkçeÜcretsiz3.3 MB
 • CCleaner HAKKINDA YORUM YAZIN  CCleaner Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. sevdali dedi ki:

   Ccleaner şimdiye kadar bilgisayarımda olmazsa olmaz bir program oldu son sürümünü indirmek için buradan indirdim tşkler indirson

  2. aslıcan dedi ki:

   ccleaner programı bilgisayarımda olmazsa olmaz bir program nasıl sildiysem artık hemen yükledim.

  3. sefa dedi ki:

   cclenaer ile bilgiyarımı en baştan nasılsa o hale getirdim diyebilirim. program kendini yenilemiş çok şaırdım bilgisayar temizliği yanında yedek alma dosya kurtarma gibi programlar yapmışlar deneme fırsatım olmadı