Bubble Match

Bubble Match

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.3.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu66.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (66.3 MB) iOS indir Android indir

Bubble Match Renkli Android Balon Patlatma Oyunu Oyna

Bubble Match indir, Android mobil cihazlarda aynı renk topları eşleştirip oynayabileceğiniz ücretsiz balon patlatma oyunudur. Boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için aynı renkli balonları patlatma oyununu tam ekranda Android tablet ve telefonlarınıza download ederek oynayabilirsiniz.

Balon patlatma oyunu içerisinde bize eşlik eden sevimli korsan kahramanımızla çeşitli maceralara tanıklık ediyoruz. Mobil oyundaki hedefimiz bölümleri geçerek çok sayıda hazine sahip olabilmektir. Bölümleri geçebilmek için sevimli kahramanımıza hazineleri bulabilmesi açısından yardımcı oluyoruz. Bubble Match oyununda tek yapmamız gerekn şey ise aynı renge sahip olan 3 balonu yan yana getirip patlatmaktır.

Renkli balonları patlatmak için kullandığımız topları her serferinde rastgele seçilen bir renge sahip balona fırlatıyoruz. Böylelikle her fırlatmanızda oyun sizlere farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Topu hedefe tam olarak isabet ettirebilmek için yapmamız gereken parmağınızla ekrana dokunarak dilediğiniz noktaya fırlatmaktır. Çok basit ve keyifli bir oynanışa sahip olan balon patlatma oyununu ücretsiz olarak Android ve iPhone cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Oldukça rahatlatıcı bir oyun olan Bubble Match içerisinde birden fazla bölüm yer almaktadır. Farklı bir bölüme geçebilmek için bulunduğunuz bölümü geçebilmeniz gerekmektedir. Büyükten küçüğe her yaştan oyun severin oynayabileceği tarzda geliştirilmiştir.

Windows bilgisayarda oynayabilmek için balon patlatma oyunu bağlantısına tıklayarak bedava indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • BlockStarPlanet BlockStarPlanet
    İngilizceÜcretsiz 97 MB
  • Spinner io Spinner io
    İngilizceÜcretsiz38M