Brave Browser: Fast Adblocker

Brave Browser: Fast Adblocker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.92
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu74.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (74.4 MB) iOS indir Android indir APK indir

Brave Browser: Fast Adblocker Apk Android Tarayıcı

Brave Browser: Fast Adblocker apk indir, Android cihazlarda VPN görevi üstlenen Brave Browser internet tarayıcı uygulaması ile reklam ve yazılım engellemesi yapabilirsiniz.

Brave Browser: Fast Adblocker, tarayıcıların arasında en hızlısını arayanlara hitap eden başarılı bir uygulamadır. Bir tarayıcı uygulamasında aradığınız ilk özellik hız ise bu durumda Brave size yardımcı olabilecek en ideal seçenektir. Bununla beraber zararlı yazılımları engellemesi ve reklam gibi can sıkıcı unsurları ortadan kaldırması, uygulamanın popülerliğini arttırmaktadır.

Brave Browser Android internet tarayıcı ve VPN görevi gören Fast Adblocker ile aramalarınızı daha hızlı, güvenli, pratik şekilde yapabilirsiniz. Tamamlayıcı aramalar, sekmeler, gündem haberleri, mail bildirimleri, Vpn gizlilik modu ve daha pek çok unsuru ile uygulamanın çok yararlı bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür.

Brave Browser: Fast Adblocker İndir

Brave Browser: Fast Adblocker apk android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uygundur. Cep telefonunuzda kullanabileceğiniz bir tarayıcı uygulaması aradığınızda bu uygulamayı indirebilirsiniz. Brave Browser: Fast Adblocker Apk indir dediğiniz anda birkaç dakikada inecek ve hemen sonrasında aç diyerek aktif şekilde kullanım sunacaktır. Tamamıyla ücretsiz şekilde indirebileceğiniz bu uygulama birkaç saniyede aradığınızı önünüze çıkarmakta ve eksiksiz şekilde diğer web tarayıcılarından farkını ortaya koymaktadır.

    Benzer Programlar

  • Web Tarayıcısı 2019 Web Tarayıcısı 2019
    İngilizceÜcretsiz3,5 MB
  • Ücretsiz Opera VPN Tarayıcı Ücretsiz Opera VPN Tarayıcı
    TürkçeÜcretsiz46,5 MB
  • Brave Browser: Fast Adblocker HAKKINDA YORUM YAZIN