Brave Browser

Brave Browser

Versiyon/Sürüm1.5.131
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu155.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Brave Browser Fast Adblocker Apk Android Hızlı Tarayıcı Uygulaması

Brave Browser: Fast Adblocker apk indir, Android cihazlarda VPN görevi üstlenen Brave Browser internet tarayıcı uygulaması ile reklam ve yazılım engellemesi yapabilirsiniz.

Brave Browser: Fast Adblocker, tarayıcıların arasında en hızlısını arayanlara hitap eden başarılı bir uygulamadır. Bir tarayıcı uygulamasında aradığınız ilk özellik hız ise bu durumda Brave size yardımcı olabilecek en ideal seçenektir. Bununla beraber zararlı yazılımları engellemesi ve reklam gibi can sıkıcı unsurları ortadan kaldırması, uygulamanın popülerliğini arttırmaktadır.

Brave Browser Android internet tarayıcı ve VPN görevi gören Fast Adblocker ile aramalarınızı daha hızlı, güvenli, pratik şekilde yapabilirsiniz. Tamamlayıcı aramalar, sekmeler, gündem haberleri, mail bildirimleri, Vpn gizlilik modu ve daha pek çok unsuru ile uygulamanın çok yararlı bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür.

Brave Browser: Fast Adblocker İndir

Brave Browser: Fast Adblocker apk android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uygundur. Cep telefonunuzda kullanabileceğiniz bir tarayıcı uygulaması aradığınızda bu uygulamayı indirebilirsiniz. Brave Browser: Fast Adblocker Apk indir dediğiniz anda birkaç dakikada inecek ve hemen sonrasında aç diyerek aktif şekilde kullanım sunacaktır. Tamamıyla ücretsiz şekilde indirebileceğiniz bu uygulama birkaç saniyede aradığınızı önünüze çıkarmakta ve eksiksiz şekilde diğer web tarayıcılarından farkını ortaya koymaktadır.

    Benzer Programlar

  • UC Browser Mini UC Browser Mini
    TürkçeÜcretsiz49.7 MB
  • Google Go Google Go
    TürkçeÜcretsiz7.7 MB