Bradesco

Bradesco

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiBanco Bradesco SA
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13 MB) iOS indir Android indir

Bradesco Android İnternet Bankacılığı Uygulaması

Bradesco indir, Bradesco Android cihazlara download ederek para çekme, para aktarma, avans yada kredi kartı başvurularını yapabileceğiniz mobil internet bankacılığı uygulamasıdır.

Bradesco, finans alanında gündeme getirilmiş en popüler uygulamalardan bir tanesidir. Bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için ideal bir uygulama arayışındaysanız Bradesco ile istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para aktarma, para çekme, nakit avans, taksitli nakit avans ya da kredi başvurularında bulunma açısından son derece yararlı bir uygulamadır. Uygulamanın özellikle bankacılık işlemleri için acele edenlerce sık tercih edildiği görülmektedir. Teknolojiden yararlanmak adına Bradesco oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bir bankacılık uygulaması olarak dünya genelinde birçok kişinin benimsediği, güvendiği alternatifler listesindedir.

Bradesco İndir

Bradesco bankacılık android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uygun bir uygulamadır. Cep telefonu ya da tabletten banka işlerinizi halledebileceğiniz için yorulmanıza gerek kalmadan işlerinizi yürütebilirsiniz.

Limiti görüp kredi kartını ödemek, cep telefonu faturalarını kapatmak, çek talebinde bulunmak, sigorta ve emeklilik planları için ödenek açmak bu uygulamanın sunduğu hizmetlerdendir. Bunların yanı sıra QR kod sayesinde en güvenli ödeme işlemini gerçekleştirebilmeniz de mümkün olmaktadır. Paranızı güvenle kullanabilmek adına uygulamadan yararlanabilir, içiniz rahat şekilde hareket edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • CoinMarketCap Apk indir CoinMarketCap Apk indir
    TürkçeÜcretsiz65 MB
  • Nays Apk indir Nays Apk indir
    TürkçeÜcretsiz157M
  • Bradesco HAKKINDA YORUM YAZIN