BlockStarPlanet

BlockStarPlanet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.7.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu97 MB
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (97 MB) iOS indir Android indir

BlockStarPlanet Android Blok İnşa Macera Oyunu

BlockStarPlanet indir, mobil platformlarda blok ve sınırsız sayıda obje tasarlayabileceğiniz Android oyunu oyna yaparak macera dolu anlar yaşabilirsiniz.

BlockStarPlanet Android oyununda bloklar yardımı ile bloklarla istediğini objeyi tasarlayarak sıra dışı bir macera oyunu oynayabilirsiniz. BlockStarPlanet oyunu oynarken kaliteli grafiklerin efektlerin yer aldığı bu eşsiz mobil macera oyunu oynayarak farklı eşyalar tasarlayabilirsiniz.

BlockStarPlanet oyununda bloklarla farklı eşyalar tasarlayabilir ve kendi koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Oyunda bloklarla birşeyler inşa edebilmek için blok inşa etme araçları yer almaktadır. Bir nevi blok inşa etme oyunu olarak adlandırabileceğimi oyunda blok araçları sayesinde blokları kesebilir, boyayabilir ve daha bir çok farklı blok inşa etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunu oynarken Android mobil platformlar üzerinde farklı özellikte ve renge sahip onlarca blok karşımıza çıkmaktadır. Bu blokları kullanarak kendinize ait bir BlockStarPlanet karakteri oluşturup yeni bölgeler seçebilirsiniz. BlockStarPlanet online Android cihazlarınıza oynayarak arkadaşlarınızla birlikte farklı tasarımlara imza atabilir ve oyunu oynarken sohbet edebilirsiniz. Eşsiz bir macera oyun deneyimi sunan BlockStarPlanet oyununda eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Spinner io Spinner io
    İngilizceÜcretsiz38M
  • Sony PlayJ Sony PlayJ
    İngilizceÜcretsiz30 MB