BitDefender

BitDefender

Versiyon/Sürüm2016 Build 20.0.25
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-ingilizce
Dosya Boyutu50.16 MB
ÜreticiSoftWin
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (50.16 MB)

BitDefender Antivirus Plus 2018 Casus Koruma Yazılımı

Bitdefender indir, Antivirus free edition programını indir yaparak bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olan antivirüs, truva atı, spyware (casus yazılım) ve diğer virüslere karşı profesyonel koruma sağlayan antivirüs koruma programıdır. BitDefender bilgisayarınızın çalışma performansını hızlandırıp daha hızlı çalışmasında rol oynamaktadır.

Etkili Virüs Koruma Sistemi!

Antivirüs Koruma Programı BitDefender Antivirus Plus ile zararlı yazılımlara karşı güvenliğinizi artırmaktadır. Virüs koruma sistemi oldukça etkili ve güvenilir olmasına rağmen bilgisayarın sistem belleğini yormadan çalışma faaliyeti gösterir.

Kullanıcı Hesaplarını Korur!

İnternet alışverişlerinizde bankacılık işlemlerinizi güvenle yapmanıza yardımcı olur. Çevirim içi kredi kart harcamalarınızda bilgileriniz koruyarak güvenliğinizi ön planda tutar. BitDefender Antivirus programı içerisinde Bitdefender Safepay ismindeki güvenlik sistemini artırıcı sistemi mevcuttur.

Gereksiz Postaları Temizler!

E-postalarınıza gelen spam (gereksiz mail) otomatik olarak algılayarak silme aktivitesinde bulunur. Ayrıca oyunlara girdiğinizde gereksiz bellek ve işlemci kullanımını en aza indirerek oyundaki donmaları engeller. BitDefender Antivirus Plus (Türkçe) Oyunlarda sistem kullanımını en aza indirerek daha hızlı ve net görüntülerle oynama imkanı sunar.

BitDefender Virüs Programının Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • BitDefender HAKKINDA YORUM YAZIN