BIOS Agent Plus

BIOS Agent Plus

Versiyon/Sürüm7.49
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu0.64 MB
ÜreticieSupport
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0.64 MB)

BIOS Agent Plus, Bios Yedekleme ve Yükleme Yazılımı

BIOS Agent Plus indir, BIOS yedekleme, yükleme ve bios güncelleme programıdır. Bios bilgisini ve masaüstü pc bilgisayarın tüm özelliklerini görüntüleme işlemlerinizi kolaylaştırmaktadır.

BIOS Agent Plus Kullanımı

Çok basit kullanımlı ve küçük boyutlu program ile bios pilinin tarihini, bios türünü, işlemci bilgilerini, bios rom bilgilerini, anakart oem bilgilerini, bellek ve BIOS tanımlama dizisini görebilme imkanı tanımaktadır. BIOS Agent Plus özellikle BIOS güncelleme, yedekleme ve BIOS’un yeni sürümünü yükleme işlemini yapabilir.

BIOS Agent’ın bilgisayar kullanıcılarına çok büyük faydaları olacaktır. Çünkü BİOS pili bilindiği üzere bilgisyar için büyük önem arz eden donanımsal bir araçtır. BIOS güncelleme programı sayesinde bios ve diğer donanımsal bilgilere ulaşmanız kolaylaşacaktır. BIOS Agent Plus programı ile edinilen bilgileri kaydedebilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Bios güncelleme programı tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar. Programın ayrıca crack dosyası ile tam sürümünü 32 ve 64 bit desteği olan bilgisayar da ücretsiz download edip kullanın.

    Benzer Programlar

  • NVIDIA PhysX NVIDIA PhysX
    İngilizceÜcretsiz39.27 MB
  • AVG PC Tuneup AVG PC Tuneup
    TürkçeÜcretsiz3.3 MB
  • BIOS Agent Plus HAKKINDA YORUM YAZIN