Bankkart Mobil

Bankkart Mobil

Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu31 MB
ÜreticiT.C. Ziraat Bankasi A.S.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (31 MB) iOS indir Android indir APK indir

Bankkart Mobil Apk Android Ziraat Bankası Uygulaması

Bankkart Mobil Apk indir, Bankkart Mobil Ziraat bankkart online ziraat bankacılık uygulaması ile Ziraat bankasından almış olduğunuz tüm kartları yönetebilirsiniz.

Bankkart Mobil,  kartlarınıza mobil üzerinden ulaşmanızı sağlayan profesyonel bir uygulamadır. Bu uygulamanın özellikle Ziraat Bankası müşterileri için olduğunu vurgulamak gerekir. Ziraat Bankası, resmi uygulaması olarak bilinen Ziraat Bankkart kısa süre süre içerisinde binlerce kişi tarafından indirilmiş ve memnun kalınmıştır. Günlük hayatı kolaylaştırma, bankacılık işlemlerini evde oturduğunuz yerden yapma fırsat tanıyan bu uygulamadan dilediğiniz gibi yararlanmanız mümkündür.

Bankkart Mobil İndir

Ziraat Bankkart Mobil Apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Tercih ederseniz tabletler için de uygun bir uygulamadır ancak pek çok kişi cep telefonları üzerinden kullanmanın daha kolay olduğunu belirtmektedir.

Uygulamayı birkaç dakika içerisinde indirebilmek için uygulama mağazanıza uğrayabilir, kısa süre içerisinde indirilmesini sağlayabilirsiniz. Her uygulama mağazasında yerini alan Bankkart Mobil Apk‘si android cihazlara birkaç dakikada inecek ve hemen açılacaktır. Açıldıktan sonra kullanımı oldukça basittir.

Bankkart Mobil Özellikler

Banka uygulaması olarak da tanımlanabilen Bankkart Mobil uygulaması, sahip olunan tüm kartları ortak bir adresten yönetmeyi sağlamaktadır. Ziraat Bankası hesabınızı, bankadan almış olduğunuz tüm kredi kartlarını tek bir uygulama ile kontrol edebilir, işlem yapmak istediğiniz zaman bu uygulamayla kolayca yapabilirsiniz.

Para yatırma, transfer etme, nakit avans çekme, taksitli nakit avans çekme, kredi kartı borcunu ödeme gibi hizmetler alınabilen uygulama bunlar dışında döviz kurlarını takip etme, kişisel hesapları yönetme konusunda da yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • CoinMarketCap Apk indir CoinMarketCap Apk indir
    TürkçeÜcretsiz65 MB
  • Nays Apk indir Nays Apk indir
    TürkçeÜcretsiz157M
  • Bankkart Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN