Avira Phantom VPN

Avira Phantom VPN

Versiyon/Sürüm1.1.4.16584
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.67 MB
ÜreticiAvira GmbH
İşletim SistemiWindows ve Android
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.67 MB) Mac için indir iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

Engelli Siteleri Açmak için VPN Servisi

Avira antivirüs programı üretici firmasından yasaklı sitelere giriş için Android ve Windows uyumlu VPN programıdır. Farklı internet güvenlik çözümleriyle karşımıza çıkan yazılım engelli sitelere giriş ve internet güvenliğini sağlama imkanı tanıyor.

Avira Phantom VPN Kullanımı

Birçoğumuzun bildiği üzere VPN programlarının temel görevi internet trafiğini farklı ülkelerin IP adresini kullanarak farklı bir sunucu üzerinden internet bağlantısı sağlamaktır. Bu sayede istediğiniz veya yasaklanan sitelere giriş yapmak ve internet güvenliğini sağlamak maksadıyla kullanılmaktadır. Ayrıca Türkiye üzerinde sansürlenen internet sitelerine giriş ini tanıyan ve sitelerin uygulamış oldukları bölgesel kısıtlamaları ve internet hız kısıtlamaların önlemektedir. Avira Phantom VPN Engelli ve Yasaklı Sitelere Giriş için avira’nın Android, Windows, iOS ve Mac platformlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Avira Phantom VPN programı indirdikten sonra IP numaranızı gizleyerek hackerların kişisel bilgilerinize erişimini engeller böylelikle internet gezintilerinizi daha güvenli gerçekleştirmiş olursunuz. Android cihazlarda ve Windows PC’lerde 500 MB’lık ücretsiz veri trafiğini VPN sunucuları üzerinden yapabiliyor. Hesap açarak Avira Phantom kayıt yaptığınız taktirde 1 GB’lık sınırsız veri trafiği kullanma imkanı tanıyor.

2537 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • Avira Phantom VPN HAKKINDA YORUM YAZIN