AVG VPN

AVG VPN

Versiyon/Sürüm1.1.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiAVG Mobile
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Avg Mobil Vpn Uygulaması

AVG VPN indir ile internete bağlı Android mobil cihazlarınızla internette daha güvenli bir gezinti yapabilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ücretsiz AVG VPN uygulamasının bir çok faydasını göreceksiniz.İnternet ortamında ne yazık ki kötü niyetli kişilerin sayısı hızla çoğalmaktadır. Bu durumlara karşı kendinizi ve cihazınızı koruyabilmeniz büyük önem taşıyor. AVG VPN klasik bir VPN android uygulaması ve içeriğinde pek çok özellik barındırıyor. Bir VPN uygulamasından beklenenin üzerinde performans arıyorsanız; AVG VPN ile tanışmalısınız.

AVG VPN Nasıl Çalışır?

Ücretsiz olan Android uygulama cihazınızda yüklü olduğunda IP değiştirme ve gizleme imkanı sunmaktadır. Böylece internette gizlice gezinerek bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca yasaklanmış sitelere de erişiminizi bu uygulama ila sağlamanız mümkün. AVG VPN mobil cihazınıza ya da kişisel bilgilerinize zarar vermeden tamamen korumaya yönelik tasarlanmıştır.

AVG VPN Özellikleri

 • Android mobil vpn uygulama ile internette anonim bir şekilde gezinti yapma şansına sahipsiniz. Böylece bilgilerinizi sitelerle, üçüncü şahıslarla paylaşma durumundan tamamen kurtulmuş olursunuz.
 • Mobil Uygulama ile ortak kullanılan WİFİ ağlarını şifrelemeniz mümkündür. Böylece ağı daha güvenli hale getirebilirsiniz.
 • AVG VPN ile bölgesel olarak yasaklanmış sitelere engelsizce giriş yapabilirsiniz. Android uygulama sayesinde DNS ayarlarıyla uğraşmadan daha güvenli bir şekilde engelli sitelere erişebilirsiniz.
 • AVG VPN Mobil ayrıca internette gezinme hızınızı artırmaktadır. Pek çok benzeri uygulamadan farkı internet ortamında sizi korumakla kalmayıp aynı zamanda internette hızlı gezinmenizi sağlamaktır.
 • Uygulamanın dili İngilizcedir ve Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bu yönüyle kullanım açısından zor gibi görünebilir ama kullanıcı dostu ara yüzü bu durumun önüne geçmiştir.
 • Ücretsizdir.

 

  Benzer Programlar

 • VPN Robot VPN Robot
  TürkçeÜcretsiz7.21 MB
 • CM Free VPN CM Free VPN
  TürkçeÜcretsiz40.05
 • AVG VPN HAKKINDA YORUM YAZIN