Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN

Versiyon/Sürüm1.0.244.0
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu21 MB
ÜreticiAVAST Software
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (21 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 2,00 .5)
Loading...

Engelli Sitelere Giriş Yazılımı

Avast! SecureLine VPN programı yasaklı sitelere giriş yazılımı olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. En çok kullanılan erişim yasağı programlarından birisidir. Avast firmasının tasarlanmış olduğu bir yazılımdır.

Avast! Secure VPN Programının Özellikleri

IP adresinizi gizleme imkânı sağlayarak istediğiniz sitelerde dolaşmanızı Avast! SecureLine VPN Programı mümkün kılmaktadır. Kişisel bilgilerinizin saklanması gibi avantajları vardır. İnternette her girilen site kişisel bilgilerinizi alma gibi tehlikeler barındırmaktadır. Alınan bilgileri site sahiplerinin kötü amaçlı olarak kullanma imkanları vardır. Yasaklı sitelere giriş yazılımını yüklerseniz güvenlik sorunu ortadan kalkacaktır. Gönül rahatlığı ile istediğiniz siteye girme imkânı elde edeceksiniz. Güvenilirliği olmayan bir siteye girdiğinizde program bilgisayarda yüklü olursa IP adresinizi gizleyerek farklı bir IP adresi gösterecektir. Farklı IP adresi sunucunun adresi olduğundan sizin için güvenilir bir durum olacaktır.

Avast SecureLine Programı Nasıl Kurulur?

Programın kurulumu için işletim sisteminizin uyumlu olması gereklidir. Uyumlu olan işletim sistemleri Windows 7 ve üzeri, Vista, Windows XP’dir. Programın dili İngilizcedir. Kurulumundan sonra ilk 3 gün ücretsiz sonraki günler ise ücretli olarak kullanmanız gerekmektedir. Ücretli olması konusunda dikkatli olmalısınız. Programı indirmek için Avast’ın kendi sitesini kullanmanız gereklidir.

SecureLine VPN Programı Nasıl Kullanılır?

Programın kurulumunu sağladıktan sonra kolayca kullanabilirsiniz. Otomatik olarak kurulumdan sonra ayarlanarak herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapmanız kolay olacaktır.

2901 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • Avast SecureLine VPN HAKKINDA YORUM YAZIN