Avast Pro Antivirus

Avast Pro Antivirus

Versiyon/Sürüm2016.11.11.1.2245
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.9 MB
ÜreticiAVAST Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.9 MB)

Avast! Pro Antivirus Profesyonel Antivirüs Programı

Avast Pro Antivirus piyasada bildiğimiz antivirüs programları indir işlemleri arasında ilk 10 da yer alan bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bizim bilgisayarlarımızı kötü yazılımlardan virüslerden casus yazılımlardan korumak için özel üretilmiştir. Avast Pro Antivirus sürekli olarakta kendisini yenileyerek  bizim bilgisayatımda sürekli olarak kullandığımız bütün programlar ile uyumu hareket ederek koaly performanslı bir şekilde  çalışan özel bir yazılımdır.

 

Antivirüs pogramının yeni geliştirmiş olduğu özellikler sayesinde Do Not Track özelliğini kullandığınızda takip edilemez oluyorsunuz ve sizlerin hangi sitelerde gezdiğini ne yaptığınız internet üzerinde takibini imkansız hale getiriyor.diğer öne çıkan  bir özelliği ise kimlik hırsızlığına karşı özel bir hassasiyeti bulunmakta ve sizler bilgisayarınızda alışveriş yaparken özel bilgilerinizi kullanırken çalınmaya karşı daha duyarlı davranmaktadır.

Avast Pro Antivirus Diğer Özellikleri

Avast Antivirüs koruma programı eskisine göre daha performanslı çalışmakta bilgisayarınıza gelecek bütün virüs trojen kimlik hırsızlıgına karşı duyarlı çalışmakta  tarayıcılar ile uyum içinde çalışarak  girdiğiniz sayfalardaki tarama işini 10 kat hızlı bir şekilde  gözden geçirmektedir. Anti-Spyware Motorunun hızı ile dikkat çekmektedir.

Avast Pro Antivirus gerçek zamanlı Güncel veritabanı

Birçok antivirüs programı internet  üzeründeki virüsleri bularak veritabanlarına kayıt eder ve kendilerini aylık veya sizlere sorarak güncelleme yapmaktadır. Avast Antivirüs bu işlemi günlük olarak gerçekleştirmektedir. Kullanıcılarının bilgisayarına sadık  güven dolu bir progam olarak kendisin yenilemiş bir yazılımdır.

Avast Antivürüs Dosya Boyut Oranı

Program eski yazılımlarına göre kendini olabildiğince küçültmüş kullanıcılarını yormadan  hızlı bir şekilde yükleme yapılabilmektedir. Kendi kendisini güncelleme olaylarında da bu dosya boyutu pek o kadar büyümemektedir.

Arayüz Sadeliği ve Basit Kullanım Farkı

Yine kullanıcılarnı düşünerek tasarlanmış kolay erişim ve  kullanmadaki kolaylık ve sadeliği ile sizleri yormadan istediğiniz bütün işlemleri yapma kolaylığı tanımaktadır. Programın içerisindeki mevcut butonlar ile  tek tuşa dokunarak ne yapmak istediğinizi  bir çok kişi tarafından tam onay alınarak  tasarlanmı ve şık tasarımı ilede dikkat çekmektedir.

Avast Savunma Kalkan Özelliği

Programın savunma kalkanının geliştirerek e-posta internet ve dosya savunma kalkanları ile sizlere en  güvenilir bir  ortamda bütün işlerinizi yapma kolaylığı sağlamaktadır. dosya kalkanlarının  sadeliği ve işlevliği açısında daha hızlanmış tehdit altında olabilecek bütün davranızları en hızlı bir şekilde algılayıp anına koruma sağlamaktadır.

Disk Kurtarma Özelliği Eklenmiştir

2014 yılı güncellemesi ve kendisini tamamen değiştirmesi ile program içinde bilgisayarınızda oluşabilecek bir hasar zarar karşı sizler için en uygun alanı  yaparak  herhangi bir olay karşısında sizlere için aynı dosyaları tekrardan yükleme yapmaktadır.

Bulut Tarama  Özelliği

Çok akıllı hareket ederek olası şüpheli dosyaları  hareketlier tesbit ederek sizlerin bilgisayardaki performansını düşürmeden önlem almaktadır. Önceki versiyonlarındaki bulut koruma özelliğine göre çok daha işlevsel bir hal almıştır.

SafeZone Gelişmiş Kimlik Güvenliği

Kimlik güvenliği hassasiyeti ile  internet üzerindeki alışverişlerinizde banka işlemleriniz huzur içerisinde yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde bulunan beyaz sayfa özelliği ile girdiğiniz özel siteleri kayıt etmekte ve bir sonraki işlemlerinizde daha performanslı bir şekilde çalışmaktadır.

Özel Gezinti Gizlenme Sistemi
Do Not Track özelliği sayesinde siz internettte dolaşırken özel şirketlerin sizin gezdiğiniz yerler  nereye girdiğiniz konusuda özel istatislik almalarna karşı tasarlanmış bir yazılımdır.

Avast Pro Antivirus Programının Diğer Özellikleri

DeepScreen

Gizli bilinmeyen dosyaları daha akıllıca seçiyor

Hardened Mod

Özel bilindik uygulamalar ile güvenli bir gezinti yapmanızı sağlar  daha fazla özelliği için  Ayarlar kısmı antivirüs kısmında değişiklik yapabilirsiniz.

Avast pro anti virüs koruma ve güvenlik programının 2016 son sürümünü kullanarak windows işletim sistemlerinin casus yazılımlardan korunup üstünlükle en iyi şekilde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde daha kolay kullanım imkanı tanımaktadır. Program hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıdaki kurulum esnasında çekilen ekran fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Avast! Pro Antivirus Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • Avast Pro Antivirus HAKKINDA YORUM YAZIN