Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder

Versiyon/Sürüm3.67
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.60 MB
ÜreticiAppliqato
İşletim SistemiAndroid Mobil /iphone Mobil
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi23 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.60 MB) iOS indir Android indir

Telefon Görüşme Ses Kayıt Uygulaması

Automatic Call Recorder indir, Android cihazlarınız üzerinden yapabileceğiniz herhangi bir görüşmeyi kayıt altına almak isterseniz Automatic Call Recorder android uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. Otomatik çağrı işlemi yapan uygulamayı cihazınıza indirdikten hemen sonra otomatik olarak tüm görüşmeler kayıt altına alınmaya başlanmaktadır. Bu açıdan yararlı bir kayıt programı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Programın en önemli avantajı, ücretsiz şekilde indirip basit bir biçimde kullanmaya başlamaktır.

Automatic Call Recorder Nedir?

Automatic Call Recorder tarafından kayıt altına alınacak olan görüşmeleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda hangi görüşmeleri hemen dinlemek isterseniz seçme şansınız da bulunmaktadır. Üstelik kayıt altına alınan görüşmelerin cihaz hafızasında doluluk yaratmaması için bulut depolama alanlarından da faydalanabilirsiniz.

Kayıt programını kullanarak kaydettiğiniz her görüşme Google Drive’a yönlendirilmektedir. Siz değiştirmek isterseniz değiştirebilme yetkisine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir dosyaya, dilerseniz harici depolama alanına depolama yapabilirsiniz.

Automatic Call Recorder Özellikleri

3 ayrı alternatif kayıt seçeneği bulunan Automatic Call Recorder programında isterseniz her görüşmeyi kayıt altına alabilirsiniz. Bunun yerine sadece kendi belirlediğiniz bir listeye bağlı kalarak görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca engellediğiniz kişilerin görüşmelerini devre dışı bırakabilirsiniz.

Alınan her çağrıyı kaydetme programı, telefonda ekstra bir alan işgal etmediği için uygulamanın rahatlıkla indirilebilmesi mümkündür. Herhangi bir ücreti bulunmadığı için kayıt programı isteyenlere önerilen programlar arasında yer almaktadır. Sade, anlaşılır ve kullanışlı bir içeriğe sahip olduğu için kısa süre içinde çözülebilir.

    Benzer Programlar

  • Talkatone: Texting & Calling Talkatone: Texting & Calling
    İngilizceÜcretsiz25M
  • Whoscall Apk indir Whoscall Apk indir
    İngilizceÜcretsiz38 MB
  • Automatic Call Recorder HAKKINDA YORUM YAZIN