Auslogics BoostSpeed

Auslogics BoostSpeed

Versiyon/Sürüm8.1.2.0 2016 Sürümü
LisansDeneme Sürümü
DilTr-En
Dosya Boyutu15.96 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (15.96 MB)

Bilgisayar Bakım ve Hızlandırma Programı

Auslogics BoostSpeed indir, Bilgisayarınızı hızlandırmak için yapılmış program ile bilgisayarınızın hızının düştüğünü gözlemlediyseniz bir kaç işlem sırasında hemen donuyorsa sizlere ücretsiz Auslogics BoostSpeed hizmet sağlayan programı hemen yükleyebilirsiniz.

Auslogics BoostSpeed

İnternet sitelerinde gezinirken kasılmaların görülüyorsa eskisi gibi hızlı hareket sağlayamayan bilgisayarlar için tavsiye ettiğimiz bir uygulamadır. Bilgisayarınızın ilk açılış sırasında makinanız çok kasılıyorsa veya 5 dk dan uzun bir sürede açılıyosa mutlaka kullanın.

Bilgisayarınızın ön belleğinde ki gereksiz uygulamaların çalışmasını sonlandırır ve çerezleri temizleyerek bilgisayarınızın gerek internette gerekse oyunlarınızda hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlayabilmektedir. Auslogics BoostSpeed kullanımı çok basit olup her tür düzeyde ki kullanıcının sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlar.

Auslogics BoostSpeed Özellikleri

 • Bilgisayarın hızlı bir şekilde açılmasını sağlar.
 • Kayıt defteri temizliği yapar ve bilgisayarınızın en iyi perfonmans’da çalıştığını gözlersiniz.
 • Windows için özel hazırlanmış olan paketleri mevcuttur.
 • İnternet sitelerinde pasif hareket etmekten sizleri kurtarır.
 • Bilgisayarınızın açılış hızını ve perfonmansını hızlandırır.
 • Sürekli optimize olarak bilgisayarınızın sorunlarını giderir. https://www.indirson.com/auslogics-boostspeed/

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için bir çok kullanıcıların derdi olan yavaş hareket eden bilgisayarların doktoru olan makinaları iyileştirerek en iyi şekilde çalışma aktivitesi göstermesini sağlar. Bilgisayarınızın işletim sistemini en iyi perfonmans’da ayarlar ve e-posta istemcisi uygulamalarında çalışma hızlarını en üst seviyeye getirirler.

Auslogics BoostSpeed pc’lerde ki yavaşlama sorunlarını giderir ve ilk günkü tazelikleriyle profesyonel bir şekilde çalışma aktivitesi göstermenizi sağlayan bilgisayar PC hızlandırma programı hakkında bütün sorularınızı yorum kısmımız bölümünden sorarak bize ulaşabilirsiniz.

Kurulum inceleme Videosu

Bilgisayarınızda kesinlikle kurulu olması gereken Auslogics BoostSpeed programları PC performans artırıcı yazılımın içeriği hakkında ve indirmeden kurulumu aşamasına kadar yapacağınız tüm işlemleri sağlıklı adımlar atıp sorunsuz yükleme yapabilmenizi sağlayan video çekimini tüm kullanıcılarımızın izlemesini tavsiye ediyoruz. Sağlıklı mutlu günlerde ve bilgisayarınızın daha hızlı aktivite gösterceği günlerde kullanmanız dilekelerimizle.

Auslogics BoostSpeed Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • NVIDIA PhysX NVIDIA PhysX
  İngilizceÜcretsiz39.27 MB
 • AVG PC Tuneup AVG PC Tuneup
  TürkçeÜcretsiz3.3 MB