ASUS Calling Screen

ASUS Calling Screen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.5.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9,4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9,4 MB) Android indir APK indir

ASUS Calling Screen APK Android Asus Arama Ekranı Uygulaması

ASUS Calling Screen APK indir, ASUS Calling Screen Android Asus arama ekranı uygulaması ile arama ekranını değiştirebilir ve sade kullanabilen en kampsamlı ekran uygulamasıdır.

ASUS Calling Screen, arama ekranlarında değişiklik yapmak isteyenler için ideal bir uygulamadır. Kendi cihazınızın arama ekranını beğenmiyorsanız ASUS Calling Screen indirdikten sonra asus arama ekranını daha basit ve kullanılabilir bir hale getirebilirsiniz. Bu adım özellikle karmaşık arama ekranlarından kurtulmak isteyenlerin tercih edebileceği en kapsamlı adımdır.

Arama ekranı uygulamasını indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Biraz daha özelleştirilebilir olan bu durum aynı zamanda ekranda mesaj, süre ve aranan kişi bilgilerine de yer vermektedir. Kalabalık bilgilerden ziyade böyle bir uygulamaya ihtiyacınız olursa ASUS Calling Screen APK uygulamasını indirebilirsiniz.

ASUS Calling Screen İndir

ASUS Calling Screen APK android işletim sistemine sahip cep telefonları için uyumlu bir uygulamadır. Mobil uygulama mağazanıza tıklayarak uygulamayı birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz. Sonrasında aç ve aktif kıl diyerek anında aktif kılabilirsiniz. Bundan sonraki aramalarda uygulamanın arama ekran görüntüsü karşınıza çıkacaktır.

Cihazda çok fazla yer kaplamayan ve sessiz bir şekilde arka planda çalışan uygulama, pil ömrünü bitirmeden uzun süre verimli çalışabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Minion Prank Call Apk Minion Prank Call Apk
    ingilizceÜcretsiz17.7 MB
  • TürkCaller TürkCaller
    TürkçeÜcretsiz17.6 MB