ASUS Calling Screen

ASUS Calling Screen

Versiyon/Sürüm1.5.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9,4 MB
ÜreticiMobile, ASUSTek Computer Inc.
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (9,4 MB) Android indir APK indir

ASUS Calling Screen APK Android Asus Arama Ekranı Uygulaması

ASUS Calling Screen APK indir, ASUS Calling Screen Android Asus arama ekranı uygulaması ile arama ekranını değiştirebilir ve sade kullanabilen en kampsamlı ekran uygulamasıdır.

ASUS Calling Screen, arama ekranlarında değişiklik yapmak isteyenler için ideal bir uygulamadır. Kendi cihazınızın arama ekranını beğenmiyorsanız ASUS Calling Screen indirdikten sonra asus arama ekranını daha basit ve kullanılabilir bir hale getirebilirsiniz. Bu adım özellikle karmaşık arama ekranlarından kurtulmak isteyenlerin tercih edebileceği en kapsamlı adımdır.

Arama ekranı uygulamasını indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Biraz daha özelleştirilebilir olan bu durum aynı zamanda ekranda mesaj, süre ve aranan kişi bilgilerine de yer vermektedir. Kalabalık bilgilerden ziyade böyle bir uygulamaya ihtiyacınız olursa ASUS Calling Screen APK uygulamasını indirebilirsiniz.

ASUS Calling Screen İndir

ASUS Calling Screen APK android işletim sistemine sahip cep telefonları için uyumlu bir uygulamadır. Mobil uygulama mağazanıza tıklayarak uygulamayı birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz. Sonrasında aç ve aktif kıl diyerek anında aktif kılabilirsiniz. Bundan sonraki aramalarda uygulamanın arama ekran görüntüsü karşınıza çıkacaktır.

Cihazda çok fazla yer kaplamayan ve sessiz bir şekilde arka planda çalışan uygulama, pil ömrünü bitirmeden uzun süre verimli çalışabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Talkatone: Texting & Calling Talkatone: Texting & Calling
    İngilizceÜcretsiz25M
  • Whoscall Apk indir Whoscall Apk indir
    İngilizceÜcretsiz38 MB
  • ASUS Calling Screen HAKKINDA YORUM YAZIN