Aşırı Dengeleyici 3 Apk indir

Aşırı Dengeleyici 3 Apk indir

Versiyon/Sürüm72.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46M
ÜreticiEnteriosoft
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Aşırı Dengeleyici 3 3D Top ilerletme Oyunu

Aşırı Dengeleyici 3 APK indir, Android 3D topu hassas bir şekilde dengeleme oyunudur. Extreme Balancer 3 topu dengele ve tuzaklardan kaçarak tekneye ulaş.

Aşırı Dengeleyici 3 (Extreme Balancer 3) APK Android ücretsiz en popüler macera oyunları arasında yer almaktadır. Aksiyon dolu oyunun basit, çevirimdışı ve tek oyunculu oynanışı bulunmaktadır.

Aşırı Dengeleyici 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

3D oyunda topu dengede tutmaya çalışıyor ve karşınıza çıkan engellerden topu kaçırmanız gerekiyor. Aşırı Dengeleyici 3 APK Android oyununda bulunan topu çok hassas bir şekilde dengelemeniz gerekiyor. Oyundaki amacınız topu dengelemek, engellerden kaçmak ve bölüm sonunda tekneye ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Tüm çevreniz su ile dolu olan oyunda topu ahşap köprüler üzerinde dengelemeniz gerekmektedir. Suya düşmeden tekneye ulaşarak bir sonraki seviyeye geçebiliyorsunuz. Extreme Balancer 3 oldukça heyecanlı, aksiyon dolu ve ücretsiz bir oyundur. Gelişmiş kontrollerle topu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Aşırı Dengeleyici 3 APK Android indir

Gelişmiş 3D grafikleriyle karşımıza çıkan oyunda 100’den fazla bölüm yer almaktadır. Aşırı Dengeleyici 3 APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Tek oyunculu oynanabilen macera oyunları kategorisinde bulunmaktadır.

Aşırı Dengeleyici 3 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.enteriosoft.extremebalancer3&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Xbox Game Pass Apk indir Xbox Game Pass Apk indir
    TürkçeÜcretsiz60 MB
  • Ubisoft Connect Apk indir Ubisoft Connect Apk indir
    TürkçeÜcretsiz84.7 MB
  • Aşırı Dengeleyici 3 Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN