ARC Welder

ARC Welder

Versiyon/Sürüm 54.5021.629.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.87 MB
Üreticiarc-eng
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (12.87 MB)

Chrome Android Uygulama Açma Eklentisi

ARC Welder indir, Google Chrome’un kullanışlı ve çok tercih edilen eklentilerinden bir tanesi Andorid uygulama açıcı programı olarak sınıflandırılabilecek ARC Welder’dir. Eklenti ile Andorid cihazlarınızda kurulu olan uygulamaları bilgisayar üzerinde açma imkânına sahipsiniz. Bu kadar kullanışlı olmasına karşın ücretsiz bir eklenti olması oldukça şaşırtıcı.

ARC Welder’in Özellikleri

ARC Welder’in belki de en önemli özelliği ücretsiz olması. Eklenti hızlı bir şekilde temin edilebiliyor ve aynı hızla kullanılmaya başlanıyor. Android işletim sistemli tablet ya da telefonunuzu bilgisayara taşımak basit gibi görünse de aslında mucizevî bir şey. Sonuçta bazı Android uygulamalarının bilgisayarlar için bir versiyonu yok. Bu durumda Welder ile bu tür uygulamaları bile Google Chrome üzerinden bilgisayara taşımak mümkün.

ARC Welder Nasıl Kurulur?

ARC Welder tıpkı diğer Google Chrome eklentileri gibi Google Chrome Mağazasından temin edilebilir. Mağazadan uygulamayı bulduktan sonra Chrome’a ekle butonuna tıklamak yeterli olacaktır. Eklenti indirildikten ve Chrome’da yer aldıktan sonra bir sekme de ARC Welder android kuruluyor görüntüsü karşınıza çıkabilir. Ardından eklenti sembolü Chrome’da görünecektir ve kullanmaya başlanabilecektir.

ARC Welder Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Chrome tarayıcıyı bilgisayarınızda açın ve sağ üst köşede uygulamalar sembolünden Android uygulama açıcı programı, ARC Welder‘i açın. Uygulamayı ilk açtığınızda dosyaları nereye yazacağına dair bir soru alacaksanız. Burada dilediğiniz klasörü tercih ettikten sonra uygulamayı test etme aşamasına gelebilirsiniz. Bu aşamada Add Your Apk seçeneğine tıklayarak buradan bir uygulama seçmelisiniz. Sonrasında karşınıza çıkan ekranda gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra Launch Your Apk butonuna tıklayınız ve açılmasını bekleyiniz. Sonrasında telefonunuzdaki Android uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • MEmu MEmu
  TürkçeÜcretsiz1.2 MB
 • WeGame X WeGame X
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • ARC Welder HAKKINDA YORUM YAZIN  ARC Welder Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. ismail dedi ki:

   süper