ARC Welder indir

ARC Welder indir

Versiyon/Sürüm 54.5021.629.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.87 MB
Üreticiarc-eng
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12.87 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Chrome Android Uygulama Açma Eklentisi

Google Chrome’un kullanışlı ve çok tercih edilen eklentilerinden bir tanesi Andorid uygulama açıcı programı olarak sınıflandırılabilecek ARC Welder’dir. Eklenti ile Andorid cihazlarınızda kurulu olan uygulamaları bilgisayar üzerinde açma imkânına sahipsiniz. Bu kadar kullanışlı olmasına karşın ücretsiz bir eklenti olması oldukça şaşırtıcı.

ARC Welder’in Özellikleri

ARC Welder’in belki de en önemli özelliği ücretsiz olması. Eklenti hızlı bir şekilde temin edilebiliyor ve aynı hızla kullanılmaya başlanıyor. Android işletim sistemli tablet ya da telefonunuzu bilgisayara taşımak basit gibi görünse de aslında mucizevî bir şey. Sonuçta bazı Android uygulamalarının bilgisayarlar için bir versiyonu yok. Bu durumda Welder ile bu tür uygulamaları bile Google Chrome üzerinden bilgisayara taşımak mümkün.

ARC Welder Nasıl Kurulur?

ARC Welder tıpkı diğer Google Chrome eklentileri gibi Google Chrome Mağazasından temin edilebilir. Mağazadan uygulamayı bulduktan sonra Chrome’a ekle butonuna tıklamak yeterli olacaktır. Eklenti indirildikten ve Chrome’da yer aldıktan sonra bir sekme de ARC Welder android kuruluyor görüntüsü karşınıza çıkabilir. Ardından eklenti sembolü Chrome’da görünecektir ve kullanmaya başlanabilecektir.

ARC Welder Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Chrome tarayıcıyı bilgisayarınızda açın ve sağ üst köşede uygulamalar sembolünden Android uygulama açıcı programı, ARC Welder‘i açın. Uygulamayı ilk açtığınızda dosyaları nereye yazacağına dair bir soru alacaksanız. Burada dilediğiniz klasörü tercih ettikten sonra uygulamayı test etme aşamasına gelebilirsiniz. Bu aşamada Add Your Apk seçeneğine tıklayarak buradan bir uygulama seçmelisiniz. Sonrasında karşınıza çıkan ekranda gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra Launch Your Apk butonuna tıklayınız ve açılmasını bekleyiniz. Sonrasında telefonunuzdaki Android uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

753 kez indirildi

Benzer Programlar

 • APKTOW10M APKTOW10M
  enÜcretsiz20 MB
 • Andy Andy
  enÜcretsiz364 MB
 • Game Hacker Game Hacker
  İngilizceÜcretsiz696 KB
 • Droid4X indir Droid4X indir
  İnglizceÜcretsiz2.47 MB
 • ARC Welder indir HAKKINDA YORUM YAZIN  ARC Welder indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. ismail dedi ki:

   süper