ApowerREC

ApowerREC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3,9M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3,9M) iOS indir Android indir

ApowerREC Android iOS Ücretsiz Ekran Kaydedici

ApowerREC indir, mobil telefon ve tabletlerde ücretsiz HD kalitede ekran videosu kaydedici, ekran kaydı alma, ekran kaydetme ve Android rootsuz ekran videosu çekme uygulamasıdır.

Android ve iPhone iOS cihazlarınızda ücretsiz indirip kullanabileceğiniz rootsuz ekran videosu çekme ve ekran kaydedici uygulamasıdır. Akıllı telefon ve tabletlerinizde oynadığınız oyunları, görüntülü konuşmaları, canlı yayınları ve sesli konuşmaları kaydetmek için kullanabileceğiniz ekran kaydı alma uygulamasıdır.

ApowerREC uygulaması ekran videosu çekme uygulamaları arasında ücretsiz ve Full HD kalitede sınırsız ekran kaydedici özelliğine sahiptir. Bazı Android telefonlar ekran videosu çekme, ekran kaydetme ve ekran görüntüsü alma uygulamalarıyla gelirken, bazı Android telefonlarda ise ekran kaydedici uygulamaları bulunmuyor.

Üçünücü parti ekran videosu çekme uyulaması var ancak, ApowerREC Android uygulamasını rootsuz kullabileceğiniz gibi sınırsız kaydetme, videoları dikey ve yatay ve dilediğiniz formatta kayıt alabilmenize imkan tanıyor. Ayrıca parmak dokunuşlarını da gösteren tam özellikli ve ücretsiz ekran videosu kaydedici uygulamalarını bulup indirmek biraz güç.

    Benzer Programlar

  • Tik Tok Tik Tok
    TürkçeÜcretsiz52.1 MB
  • Audio Converter Audio Converter
    İngilizceÜcretsiz12 MB