APKTOW10M

APKTOW10M

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu20 MB
ÜreticiAntonio de la Iglesia
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (20 MB)

Uygulama ve oyunları Windows Phone’de çalıştırma programı

Windows Phone cihazlarda Android tabanlı geliştirilmiş birçok uygulama ve oyun açılmamaktadır. APKTOW10M indir, bu amaç için tasarlanmış ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır. Popüler Android oyunları Windows Phone cihazlarda çalıştırmak için bu programı indirmek yeterlidir.

Sevilen ve ilgi gören birçok oyun ve uygulamanın Android markette beğenilere sunulması Windows tabanlı platformlarda bulunan kullanıcıların bu uygulamalardan mahrum kalmalarına neden olmaktadır. Cihazının diğer pek çok özelliğinden memnun olanları daha da memnun eden APKTOW10M, alanında öncü sayılan uygulama ve oyunları Windows Phone’de çalıştırma programıdır.

APKTOW10M Ne İşe Yarar?

Windows Phone kullanıcıları için basit ara yüze sahip bir çözüm ortağı niteliğinde olan program, Android platform için geliştirilmiş olan tüm oyun ve uygulamaların kasmadan ya da takılmadan açılmasını sağlamaktadır.

Ücretsiz olarak hizmet vermekte olan uygulama ve oyunları Windows Phone’de çalıştırma programı İşletim sistemi Windows türündeki tüm cihazlarda uyumluluk göstermektedir. Yaklaşık 20 MB boyuta sahip olması ise cihazda fazla yer kaplamadan uygulamaların açılmasını sağlamaktadır.

APKTOW10M Nasıl Kullanılır?

Bilgisayara kurulması gereken program için akıllı cihazda bulunabilirliğin ve telefon geliştiricinin açılması gerekmektedir. PC ve telefon arasındaki eşleşmeyi sağlamak için USB cihazı bağlanmalıdır. Tercih edilen oyun ya da uygulamasının APK dosyası program içindeki pencereye sürükledikten sonra uygulamanın Windows Phone aygıtında açılması mümkün olacaktır. Kullanımı son derece kolay olan bir program olması nedeniyle Android tabanlı oyun ve uygulamaları sorunsuz bir biçimde çalıştırmak zor olmayacaktır.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • APKTOW10M HAKKINDA YORUM YAZIN