Apartman Yönetim

Apartman Yönetim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Puan 4,33 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu260 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (260 KB)

Apartman ve Daire Yönetim Programı

Apartman Yönetim programı indir, Yüksek katlı binalarda eğer bir yöneticiyseniz apartmanın yönetim gereksinimine uygun tüm hizmeti ücretsiz sağlayan programı kolaylıkla kullanabileceksiniz. Apartman yönetimini en iyi şekilde sağlamanızda yardımcı program ile Windows işletim sistemlerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daire, Blok ve Site Yönetim Programı

Ücretsiz Apartman Yönetim programı ile tam 50 adet dairenin elektrik, su, yakıt ve diğer giderlerini hesaplarını tutabileceğiniz yazılımdır. Yakıt ve diğer harcama giderleri ortak olan apartmanlarda haliyle apartman yöneticilerini bu tür hesaplamaları doğru biçimde yapabilmesi için apartman yönetici programı devreye giriyor.

Dairede oturan kişi sayısına kadar hesap tutabilen ve dairelerin ödeme tutarlarını doğru bir şekilde hesaplayan daire apartman yönetici programıdır. Bu tür programlar genelde ücretli olarak hizmet veriyor olsada biz sizler için ücretsiz ve en çok kullanılan daire apartman yönetim programını buradan sizlerle paylaşıyoruz. Excel formatında çalışan program ile apartman yönetim sistem ihtiyaçlarını kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Apartman Yönetim Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB