Antensiz TV

Antensiz TV

Versiyon/Sürüm4.0.0.0
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu483.4 MB
ÜreticiAntensiz TV
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (483.4 MB) Android indir

Televizyon ve Radyo Programı

Antensiz TV indir, Bilgisayarımızda ücretsiz bir çok televizyon ve radyo kanalını Antensiz TV sayesinde izleyip dinleme imkanı sunmaktadır. Yüz’den fazla kanala kolayca erişmenizi sağlıyor. Televizyon aracına sahip olmadan da bilgisayarımızdan binlerce diziyi, sinema filmlerine ve müzik kanallarına ulaşmamızı sağlıyor.

Antensiz TV

Antensiz TV

Bir çok kanala hızlı erişimi sayesinde bir çok kullanıcıya hitap eden uygulamada büyük şehirlerin mobese kameralarına da erişip izlemenizi sağlıyor. İnternette gerçek zamanlı olarak yazılımı kullanan diğer kullanıcılar ile de sohbet edebiliyorsunuz. Antensiz TV programı Gelişmiş özellikleri sayesinde bir çok flash oyunları ile  de keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. MMS kodu ile bildiğiniz kanal frekanslarını yazarak yeni kanallara sahip olabiliyoruz.

Kişişel ayarlar yapabileceğimiz yazılım tamamen sınırsız ve ücretsiz paketini download edebilirsiniz. Kolay kullanımı arayüzü sayesinde her seviye de ki kullanıcısına hitap ediyor. Favori girdiğiniz kanalları da ayarlayıp çabucak ulaşabiliyoruz. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcısına iyi günler diler.

Antensiz TV Son Sürüm Özellikleri

 • Yazılım hızlı hareket edip kanallara çabucak erişiyor.
 • Televizyon kanalları güncellenmiştir.
 • Radyo kanalları yenilenerek kullancısıyla buluşuyor.
 • İstediğini TV kanalını ekleme özelliği getirildi.
 • Hızlı yayın akışı sağlandır.
 • Antensiz TV  programının güncellenmesi otomatik yapılır olarak ayarlanmıştır.

Not: Antensiz TV yazılımı kullanabilmek için bilgisayarınızda .NET Framework programının yüklü olması gerekiyor. Türkçe dil paketi desteği mevcut olup ücretsiz hizmet verdiğini de hatırlatalım. Ayrıca yan münüden izlemek istediğiniz kanalları seçebiliyoruz.

Tv nasıl izlenir Kurulum Videosu

Radyo Tv İzleme Programı ile birçok kullanıcının en çok tercih ettiğini televizyon izleme programlarından birisi olan yazılımın bilgisayarınıza nasıl yüklenip kullanılması gerektiği hakkında kısa öz bilgiler ile bilgi sahibi olabilmeniz için video çekimini izleyin. Televizyon izleme programı içeriğinde ne gibi hizmetlerin olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz.

Antensiz TV Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Stremio Stremio
  TürkçeÜcretsiz32M
 • Türksat 4A Uydu Frekansları Türksat 4A Uydu Frekansları
  TürkçeÜcretsiz0.54 MB
 • Antensiz TV HAKKINDA YORUM YAZIN