AIDA64

AIDA64

Versiyon/SürümDeneme Sürümü
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.17 MB
ÜreticiFinalWire
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15.17 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

Windows Donanım Bilgilendirme Aracı

Bilgisayarınızın sistemi hakkında bilgi edinmenizi sağlayan AIDA64 Extreme Edition programı bilgisayar kullanıcılarının işini kolaylaştırmaktadır. Birçok insan kullandığı bilgisayarın tam olarak donanımlarının farkında değildir. PC Sistem tanıma ve bilgilendirme programı ile bilgisayarınızın sistemini anlık olarak takip edebilir, bilgisayarınızda bulunan donanımların rahatlıkla farkına varabilirsiniz.

AIDA64 Extreme Edition Programının Özellikleri

Bilgisayar sisteminizi kullanırken tükettiğiniz CPU miktarı, HDD sıcaklığı gibi tüm bilgileri size kolaylıkla sunmaktadır. Ulaştığınız bu bilgileri HTML biçiminde, düz metin halinde ya da web sitesi görünümünde kaydetme imkânı vermektedir. Kaydettiğiniz dosyaları her türlü e-mail ve bunun gibi imkanlarla paylaşmanız mümkündür. Hard diskinizin ve ekran kartınızın sıcaklık düzeyini öğrenmek için AIDA64 programını kullanabilirsiniz.

AIDA64 Programı Nasıl Kurulur?

İnternet üzerinden programı indirmeniz mümkündür. Arama motorunuzdan programın ismini yazarak güvendiğiniz, zararlı yazılımlar bulunmayan bir internet sitesinden programı indirebilirsiniz. Windows7, Windows8, Vista, WindowsXP işletim sistemleri ile uyumludur. Türkçe dil desteği sayesinde kurulumu oldukça basittir. Programı indirdikten sonra çift tıklayarak açıp göstergeleri takip ederek tamamlayabilirsiniz. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile sık sık güncelleme yapmaktadır.

AIDA64Extreme Programı Nasıl Kullanılır?

Kurulum işlemini tamamladıktan sonra sistem tanıma ve bilgilendirme programını çift tıklayarak açın. Burada bulunan seçeneklerde bilgisayarınızın hangi donanımı ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız o seçenek üzerine çift tıklayıp kolaylıkla aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

148 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Razer Game Booster Razer Game Booster
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Core Temp CPU Test Core Temp CPU Test
  İngilizceÜcretsiz1.14 MB
 • CPU-Z indir CPU-Z indir
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • HWiNFO64 HWiNFO64
  İngilizceÜcretsiz2.83 MB
 • AIDA64 HAKKINDA YORUM YAZIN