Adobe Flash Player (Windows)

Adobe Flash Player (Windows)

Versiyon/Sürüm23.0.0.162
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.14 MB
ÜreticiAdobe Systems Incorporated
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.14 MB)
225 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Adobe Flash Player Flash Oynatma Açma Aracı

İnternet ortamında hareketli dosyaların  haretli görüntülerin hazırlandığı ve göstermesi için bilgisayarımızda yüklü olması gereken Adobe Flash Player programıdır. İnteraktif  içerikler için bire bir tam çözüm sağlayan program sizlere  video etkileşimde ve web sitelerdeki kaliteli göürnüleri sağlayan bir araç olarak hizmet vermektedir. Adobe Flash Player sürekli olarak yeniliklere uyum sağlamakta  bütün güncellemelerinden otomatik olarak kullanıcılarına haber veren bir program olma özelliği taşımaktadır.

Flash Player ile yapılmış dosyaların hepsini bilgisayarınızda yüklü  Flash Player olmadan açma görüntüleme gibi bir şansınız bulunmamaktadır. Flash Player programı internet üzerinde her dalda gücünü göstermiş  faydasından  bir çok sektör faydalar sağlamıştır. Adobe Flash Player Programın bazı  çalışma sektörlerinden bahsedecek olursak başta video görüntüleri, oyun dalalrı, müzikler,web siteleri, bilimsel çalışmalar ve sosyal ağlara varana kadar bir etki gücünün olduğunu görmekteyiz.

Adobe Flash Player

Bilgisayarınız grafik kartının gücüne göre ister oyun ister başka sektörlerdeki grafikleri tam destekleyen  yazılım sizlere en son teknoloji ile  görseller oluşturmakta ve sizlerin kullanımına sunmaktadır. 3D teknolojisini tam olarak kullanmayı başaran programlar arasında yer almaktadır.

Program bütün tarayıcılara direk entegre olarak uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Flash Player indirip yükledikten sonra herhangi bir ayar veya düzenleme yapmanıza gerek kalmadan herşeyini kendi ayarlayıp kullanıcılara bu teknolojinin keyfini sürmek kalıyordur.

Adobe Flash Player Programı Ekran Görüntüsü

 

225 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Office 2010 Microsoft Office 2010
  İngilizceDeneme Sürümü
 • Everyone Piano Everyone Piano
  İngilizceÜcretsiz5 MB
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir
  İngilizceÜcretsiz813 KB
 • Adobe Flash Player (Windows) HAKKINDA YORUM YAZIN