360 Turbo VPN indir

360 Turbo VPN indir

Versiyon/Sürüm360 TurboVPN
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12 MB
ÜreticiQihoo 360
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 3,50 .5)
Loading...

İnternet ortamında güvenli bir gezinti yapabilmenize olanak sağlayan Windows yasaklı sitelere giriş programıdır. Kullanıcı bilgileri ve kişisel bilgilerinizin internet ortamında gizleyen Türkçe ücretsiz VPN internet güvenlik programıdır.

İnternet Ortamında Güvenli Gezinti

360 Turbo VPN Yasaklı Sitelere Giriş Programı popüler VPN güvenlik yazılımları arasına girmeyi başarmıştır. (360 Total Security) virüs ve antivirüs yazılımlarıyla tanımış bulunduğumuz Qihoo 3600 firması tarafından tasarımı yapılmıştır. Girmek isteyipde giremediğiniz engelli sitelere kolaylıkla girip internette özgürce gezinti yapabileceksiniz.

Web ortamında güvenliği ön planda tutan 360 Turbo VPN engelli sitelere giriş programının IP adresinizi değiştirip farklı bir ülkenin IP adresiyle gezinti yapmanızı sağlıyor. İnternet üzerinde veri trafiği ve internet üzerindeki hassas bilgileri izleme ve koruma seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Her türlü zararlı tehlikelere karşı profesyonel koruma sistemiyle hizmet vermektedir.

360 Turbo VPN Programı Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle program internet veri trafiğimizi başka bir bilgisayar içerisine yönlendirip uzaktaki bir PC’den internete giriyor. Böylelikle bilgisayarımız içerisinde bulunan veri ve bilgilerin çalınmasını engelliyor. 360 Turbo VPN Security mobile program ziyaret ettiğiniz web sayfalarına farklı bir IP adresiymiş gibi gözükmenizi böylelikle tüm hesaplar ve verileri güvenli şekilde koruma yapıyor.

Programın Ekran Görüntüsü

5626 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • 360 Turbo VPN indir HAKKINDA YORUM YAZIN  360 Turbo VPN indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. erk dedi ki:

   virus uyarısı