360 Total Security

360 Total Security

Versiyon/Sürüm9.6.0.1222
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.35 MB
ÜreticiBeijing Qihoo Technology
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.35 MB)

360 Total Security Windows için Türkçe Antivirüs Yazılımı

360 Total Security indir, Windows 7, 8.1 ve 10 işletim sistemleri için ücretsiz antivirüs yazılımıdır. Bilgisayarda bulunan gereksiz dosyaları temizleme, virüs temizleme ve performansını artırmak için kullanabilirsiniz. Antivirüs programı sayesinde bilgisayarınızdaki virüsleri tarayabilir ve temizleyebilirsiniz.

Antivirüs programı kullanıcılarına 3 farklı virüs tarama seçeneği sunmaktadır. Hızlı tarama, tam tarama ve özel tarama seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. 360 Total Security ile Windows bilgisayar güvenliğini gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde internet alışverişleri, zarar siteler, casus yazılımlar ve web kamera güvenliğini sağlamaktadır.

360 Total Security programı bilgisayarınıza bağladığınız UBS bellekleri ve harici depolama disklerini otomatik tarar ve zararli virüs temizleme işlemini yapmaktadır. Bilgisayar performansını açılışta ve normal çalışma esnasında hızlandırır ve çöp dosyalarını temizler. Böylelikle bilgisayarın depolama alanında boş depolama alanı kalmasını mümkün hale getirir.

Ücretsiz antivirüs programı gelişmiş güvenlik koruması ve sahip olduğu çeşitli virüs tarama özelliklerini Windows bilgisayarlarınızda çalıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • 360 Total Security HAKKINDA YORUM YAZIN