Recuva

Recuva

Versiyon/Sürüm1.53.1087
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.23 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.23 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Silinen Dosyaları Kurtarma (Geri Getirme) Programı

Bilgisayarlarınızda bilerek veya yanlışlıkla silinen dosyarınızı kurtarmak için kullanılan  ücretsiz bir kurtarma programı olan recuva professional ile silinen bütün dosyalarınızı bulacaksınız.

Recuva sürüm bilgisi

Recuva

Silenen Dosyayı Bulma genellikle pogramı kullandığımız ilk amaç olarak günlük hayatımızda bilgisayarımızı kullanırken anlıklıkla silmiş olduğumuz dosyaları kurtamak adına Recuva professional (kurtarma) programını kullanma ihityacı hissederiz. File recovery free ile yanlışlıkla geri dönüşüm kutusunu boşaltabiliriz veya direk şift  del tuşunu kullanarak silme işlemi gerçekleştirdikten sonra  sildiğimiz programın bizim ihtiyacımız olan bir programı sildiğimiz farkedince ne yapacaz diye telaş etmeden Recuva  dosya kurtama programı ile silinen dosyalarımızı geri getirme işlemi yapabiliyoruz.

Recuva dosya kurtarma programı herkesin kullanabileceği basit kullanışlı bir arayüzüne sahip bir program oalrak sizlere silinen dosyaları adım adım  nasıl kurtarmamız gerektiğin yönlendirerek silmiş olduğunuz dosyayı geri getirme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Dosya kurtarma programı özellik olarak sizlere ne tür bir dosya olduğunu sorarar o yönde arama yapmakta size detaylı olarak bilgi döküman sunmaktadır.  Recuva silinen dosyalar için normal bir aram yaptıktan sonra dosyalarınız hala listelenen kısımda çıkmadıysa bu kezde kapsamlı bir arama seçeneği sunarak sizlere detaylı bir arama şekli sunmaktadır.

Program windows tabanlı bilgisayar kullanıcıları için hizmet vermektedir ve indirson.com sitemizide olduğu gibi bir çok program sitesinde popüler listesin de yer alan faydalı bir programdır.

Recuva Programı Ekran Görüntüsü

228 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Windows 10 indir Windows 10 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz20 MB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • Greenshot indir Greenshot indir
  İngilizceÜcretsiz1.30 MB
 • EMDB Film indirme Programı EMDB Film indirme Programı
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Windows 7 (ISO) Kurulum Windows 7 (ISO) Kurulum
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz