Happy Wheels Oyunu

Happy Wheels Oyunu

Versiyon/SürümHappy Wheels
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.3 MB
ÜreticiHappy Wheels
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.3 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

Hppy Wheels Tehlikeli Sahne Oyunu

Günümüzde sanal oyunlar oldukça popülerdir. Teknolojinin gelişmesi popülaritenin artmasında etkilidir. Happy Wheels oyunu bisiklet oyunları kategorisinde en çok rağbet görenlerden birisidir. Özellikle internette sosyal paylaşım sitelerinde ünlü olan birçok kişi Happy Wheels‘i oynayarak videosunu çekip kendi hesaplarında paylaşmaktadır. Son zamanlarda oyunun videosunu paylaşmak moda halini almıştır.

Oyunun Özellikleri

Oyun 13 yaş üzeri bireyler için uygundur. Macera oyunları sevenler için en çok tercih edilen bisiklet oyunları arasındadır. Türkçe anlamı mutlu tekerlekler demektir. Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken nokta bağımlılık yapabilir. Oyunun kullanıcılarının en çok şikayetçi oldukları oyunu bırakamamalarıdır. Kontrolü elden bırakmamak için tedbirli olmanızda yarar vardır.

Happy Wheels Oyunu Nasıl Kurulur?

Oyunu oynamak için özel uygulaması bulunmaması nedeniyle herhangi bir kuruluma gerek yoktur. Bilgisayar üzerinden rahatlıkla internete girip oyunu oynamanız mümkündür. Oyun sitelerinde Happy Wheels oyunu için girdiğiniz siteden farklı özellikler ve karakterler seçmeniz mümkündür. Tüm özel seçimlerinizi yaptıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Happ Wheels Oyunu Nasıl Kullanılır?

Oyunu internet sitesi üzerinden oynarken hep aynı siteyi kullanmanız daha iyi olacaktır. Çünkü oyunu yönlendiren tuşlar siteden siteye değişiklik gösterir. Oyunu oynamak için space tuşunu ve klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız mümkündür. Oyunda asıl amaç kısa zamanda ölmeden hedefe ulaşmaktır. Karşınıza hedefe ulaşırken zorlu engeller çıkacaktır. Kısa sürede engelleri aşarak finishe ulaşmalısınız.

974 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Street Fighter 2 Street Fighter 2
  enÜcretsiz
 • Cs 1.6 Counter Strike Online Cs 1.6 Counter Strike Online
  TürkçeÜcretsiz200 MB
 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Mafia 3 Oyunu indir Mafia 3 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • First Blood Oyunu indir First Blood Oyunu indir
  TürkçeÜcretsiz
 • Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz4 GB
 • Happy Wheels Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN