Happy Wheels Oyunu

Happy Wheels Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 4,00 .5)
Loading...

Versiyon/SürümHappy Wheels
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.3 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.3 MB)

Hppy Wheels Tehlikeli Sahne Oyunu

Happy Wheels indir, Mutlu Tekerler Bisiklet Oyunu : Günümüzde sanal oyunlar oldukça popülerdir. Teknolojinin gelişmesi popülaritenin artmasında etkilidir. Happy Wheels oyunu bisiklet oyunları kategorisinde en çok rağbet görenlerden birisidir. Özellikle internette sosyal paylaşım sitelerinde ünlü olan birçok kişi Happy Wheels‘i oynayarak videosunu çekip kendi hesaplarında paylaşmaktadır. Son zamanlarda oyunun videosunu paylaşmak moda halini almıştır.

Mutlu Tekerler Bisiklet Oyunun Özellikleri

Oyun 13 yaş üzeri bireyler için uygundur. Macera oyunları sevenler için en çok tercih edilen bisiklet oyunları arasındadır. Türkçe anlamı mutlu tekerlekler demektir. Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken nokta bağımlılık yapabilir. Oyunun kullanıcılarının en çok şikayetçi oldukları oyunu bırakamamalarıdır. Kontrolü elden bırakmamak için tedbirli olmanızda yarar vardır.

Happy Wheels Oyunu Nasıl Kurulur?

Oyunu oynamak için özel uygulaması bulunmaması nedeniyle herhangi bir kuruluma gerek yoktur. Bilgisayar üzerinden rahatlıkla internete girip oyunu oynamanız mümkündür. Oyun sitelerinde Happy Wheels oyunu için girdiğiniz siteden farklı özellikler ve karakterler seçmeniz mümkündür. Tüm özel seçimlerinizi yaptıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Happ Wheels Oyunu Nasıl Kullanılır?

Oyunu internet sitesi üzerinden oynarken hep aynı siteyi kullanmanız daha iyi olacaktır. Çünkü oyunu yönlendiren tuşlar siteden siteye değişiklik gösterir. Oyunu oynamak için space tuşunu ve klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız mümkündür. Oyunda asıl amaç kısa zamanda ölmeden hedefe ulaşmaktır. Karşınıza hedefe ulaşırken zorlu engeller çıkacaktır. Kısa sürede engelleri aşarak finishe ulaşmalısınız.

  Benzer Programlar

 • Mafia 2 Mafia 2
  ingilizceDeneme Sürümü189 MB
 • PUBG Lite Pc PUBG Lite Pc
  TürkçeÜcretsiz61.2 MB
 • Happy Wheels Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN  Happy Wheels Oyunu Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. İsminiz dedi ki:

   Happy Wheels Oyunu için teşekkürler indirdim ve şuan kurulum tamamlanmak üzere süpersin indirson