Hamachi

Hamachi

Versiyon/Sürüm2.2.0.550
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu8.43 MB
ÜreticiLogMeIn
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.43 MB) Mac için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Hamachi Güvenli Sanal Ağ Oluşturma

Hamachi programı diğer internet kullanıcılarıyla sanal güvenlik ağı kurmanıza olanak sağlayan ücretsiz VPN (Virtual Private Network) sanal ağ kurma programıdır. Hamachi download download ettikten sonra internet yerel ağ bağlantısı sayesinde VPN kurup arkadaşlarınızla online oyun oynamanız ve iş yerinizde dosya paylaşımı yapmanızda yardımcı olur.

Logmein Hamachi Sanal Ağ Bağlantısı Kurma

Programı ilk olarak bilgisayarınıza indirip kurmanız biraz zaman alacaktır çünkü program ilk kez Windows bilgisayara yüklendiği için gerekli dosyaları yüklemek için uzun sürüyor. Arkadaşlarınızın veya bir başkasının yerel ağ bağlantısı (LAN) ağına güvenli olarak bağlanmanızda yardımcı olup güvenli giriş için şifreli sistemle çalışmaktadır. Logmein Hamachi Sanal Ağ Oluşturma Programı ile internet kafeye gitmeden online oyunları oynamanızı sağlayan ve iş arkadaşlarınızla ağ üzerinden bedava dosya paylaşma aktivitesinde bulunmanızı sağlamaktadır. Oldukça popüler olarak kullanılan özellikle çevirim içi oyun oynayan kullanıcıların çok fazla kullandığı bir yazılımdır.

Ağ Kurma Nasıl Yapılır

Sanal Ağ oluşturmak için öncelikle hamachi ağ oluşturma programının oldukça kullanışlı bir ekran ara yüzü bulunduğunu belirtelim. Yazılım bütün özelliklerinden faydalanabilmeniz için programın sol üst köşesinde bulunan güç tuşuna basarak aktif hale getirin. Böylelikle size atanan IP numaranızın oluşturulmasını bekleyerek sanal yerel ağın oluşturulmasını bekliyorsunuz. Daha sonra kendi sunucunuzu oluşturup isimlendirebiliyoruz. Dilerseniz ağınızı kurduktan sonra arkadaşlarınızın sunucuya katılmasını sağlıyoruz. Ağ sunucunuza sadece şifrenizi verdiğiniz arkadaşlarınızın katılmasını sağlıyorsunuz. İstemediğiniz kişiler kesinlikle ağınıza bağlanamıyor.

Logmein hamachi ile çevirim içi oyun oynamak isteyen arkadaşlarınız arasında kullanıp ortak ağ bağlantısı kurup LAN bağlantısı üzerindeymiş gibi çevirim içi gerçek zamanlı aktivitelerde bulunabiliyoruz. Logmein hamachi programı sanal ağ kurma oluşturma konusunda oldukça profesyonel güvenli işlemler sunmaktadır. Mükemmel sonuçlarından faydalanmak için indir download yaparak hamachi’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli Editör Notu: Ücretsiz versiyonunu kullanırken sadece yerel ağ bağlantı sunucunuza 5 arkadaşınızı ekleyebilirsiniz. Program tüm internet trafiğini okumanızda ve oluşturulan ağ üzerinden internete bağlanmanızda yardımcı olur. Bu nedenle sunucunuza ekleyeceğiniz kişilere dikkat edin ve tanıdığınız kişiler olursa eklenen kişiler daha güvenli olur.

Hamachi Özellikleri

 • Güvenli sanal ağ bağlantısı
 • LAN bağlantısı
 • Ortak ağ bağlantısı
 • Online oyun oynamak için çevirimiçi IP bağlantısı kurar
 • Kolay kullanışlı arayüzü
 • Ücretsiz
 • Türkçe dil desteği

Programın Ekran Görüntüsü

445 kez indirildi

Benzer Programlar

 • IP Finder IP Finder
  İngilizceÜcretsiz233 KB
 • Fast Hide IP Fast Hide IP
  enDeneme Sürümü9.3 MB
 • WiFi Password Decryptor WiFi Password Decryptor
  enÜcretsiz1.66 MB
 • WirelessKeyView WirelessKeyView
  Tr-EnÜcretsiz65.2 KB
 • Connectify Connectify
  enÜcretsiz7.72 MB
 • Hamachi HAKKINDA YORUM YAZIN