Zuzu

Zuzu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.6.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.73 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.73 MB) Android indir APK indir

Bedava Müzik ses Dosyalarını Cep Android mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz

Zuzu Apk indir, geniş kapsamlı Android müzik uygulamasıdır. Cep mobil cihazlarınıza bedava müzik ses dosyaları indirebileceğiniz zuzu müzik uygulamasından vazgeçemiyeceksiniz. Uygulama içinde müzik dinleyebileceğiniz gibi sevdiğiniz müzikleri indirme şansına da sahipsiniz. Birbirinden çeşitli kategorilerde müziklerle herkesin zevkine hitap eden uygulamayı ücret ödemeden cihazınıza indirebilirsiniz. 1 milyonun üzerinde indirilmesi olan Zuzu Apk müzik uygulamasını, Zuzuper Ltd geliştirmiştir. Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen Zuzu Apk’yi hızlıca cihazınıza indirebilirsiniz. Sim kart gerektirmediğinden Wifi bağlantısı olan tabletlere de indirilebilir.

Zuzu Apk Özellikleri

Zuzu bedava müzik uygulaması sayesinde aradığınız müziklere ulaşabilir ve dinleyebilirsiniz. Beğendiğiniz müzikleri cihazınıza indirebilirsiniz. Pop, arabesk, slow gibi türlerde binlerce şarkıyı bulabileceğiniz uygulamadan müzikleri Mp3 formatında indirebilirsiniz. Müzikleri dinlemek gibi indirmek de tamamen ücretsizdir. Zuzu uygulamanın olumsuz kabul edilebilecek tek özelliği reklam içeriyor olmasıdır. Bunun yanında sade ve basit ara yüzü sayesinde herkesin rahatça kullanabileceği şekilde tasarlanmış olması da tercih edilmesinde etkili olmuştur. Müzik çalma ekranında şarkı değiştirme, başlatma ve duraklatma sembollerini görebilirsiniz. Ayrıca müzikleri karışık çalma sembolüne dokunarak karışık dinleyebilirsiniz. İndirdiğiniz müzikleri indirilenler bölümünde görebilirsiniz. Zuzu Apk uygulama dili İngilizcedir ama kullanımı kolay olduğundan zorluk çekmeden kullanabilirsiniz.

Zuzu Apk Nasıl İndirilir?

Zuzu Apk, Android işletim sistemli cihazlara, Play Store uygulama mağazasından indirilebilir. Saniyeler içinde cihazınıza inen uygulamayı internet bağlantınız açıkken her an kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için üyelik, kayıt gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek yoktur.

    Benzer Programlar

  • Video MP3 Converter Video MP3 Converter
    İngilizceÜcretsiz11 MB
  • PodTrans PodTrans
    ingilizceÜcretsiz14.64 MB