Müzik Çalar – Audio Player Apk indir

Müzik Çalar – Audio Player Apk indir

Versiyon/Sürüm3.8.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.0 MB
ÜreticiLeopard V7
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Müzik Çalar Audio Player Android Mobil Apk Android Uygulaması

Müzik Çalar Audio Player apk indir, Audio Player birçok özelliğe sahip android mobil müzik çalar apk uygulamasıdır. Yüksek ses özelliği bir çok müzik uzantıları destekleyen müzik çalar uygulamasıdır. Sahip olduğu müzik çalardan memnun olmayanlar için ideal bir uygulamadır. Audio Player Müzik çalar uygulaması sayesinde gün boyunca dilediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz. Sınırsız listeleme özelliği bulunan uygulamada hafıza kartınızın aldığı kadar müzik bulundurabilirsiniz. İçerisinde sizin oluşturabileceğiniz düzenlemeler sayesinde kategorisel müzik dosyaları hazırlayabilirsiniz. Böylece düzenli bir müzik çalara sahip olur, istediğiniz düzeni kurabilirsiniz.

Müzik Çalar – Audio Player İndir

Müzik Çalar – Audio Player apk indirmek için android işletimli cihaza sahip olmak gerekir. Android uygulamalar, cihazların uygulama marketlerinde bulunur. Android işletimli cep telefonunuzda ya da tabletinizde uygulama markete girip Müzik Çalar – Audio Player ismini aratırsınız. Sonrasında indir diyerek hemen inmesini sağlarsınız. Birkaç dakika içinde inecek olan uygulama daha sonra aç dediğinizde açılacak ve müziklerinizi görüntüleyecektir.

Müzik Çalar – Audio Player Apk Uygulama Özellikleri

Müzik Çalar Audio Player yüksek ses kalitesine sahip özel bir uygulamadır. Dinlemek istediğiniz parçaları yüksek düzeyde çalarken diğer yandan çözünürlüklerinin de başarılı olduğunu görürsünüz.

Uygulamanın bir başka özelliği ise ekolayzır ayarlarının düzenlenmesidir. Kısmi olarak özelleştirilebilen uygulama bu açıdan büyük avantaj sağlar.

  Benzer Programlar

 • Musixmatch Music Lyrics Player indir Musixmatch Music Lyrics Player indir
  İngilizceÜcretsiz45 MB
 • SoundHound Apk indir SoundHound Apk indir
  İngilizceÜcretsiz23 MB
 • Müzik Çalar – Audio Player Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri