WPS Office

WPS Office

Versiyon/Sürüm6.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu51.2 MB
ÜreticiKingsoft Office Software Corporation Limited
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

WPS Office Word, Excel, PowerPoint Microsft Office Mobil Android Apk Uygulamaları

WPS Office apk indir, WPS Office küçük boyutlu bütün özelliklerin olduğu excel, powerpoint, word, PDF office ücretsiz android mobil apk ofis uygulamasıdır. Ücretsiz WPS Office uygulaması sayesinde akıllı dokumatik ve tabletlerde kullanabileceğiniz  gibi çeşitli ofis araçlarını kullanabileceğiniz ücretsiz android uygulamasıdır. İçersinde yer alan çok fonksiyonlu gelişmiş araçlarıyla işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Bilgisayarda yer alan dökümanları kolayca mobil cihazınızda açabilirsiniz.

WPS Office2

WPS Office Uygulamanın Dosya Formatları Nelerdir?

 • Metin belgesi formatı TXT
 • Adobe Acrobat PDF
 • Word DOC ve DOCX formatları
 • Microsoft Excel XLS ve XLSX formatları
 • Türkçe dil desteği ve ücretsizdir
 • Diğer Microsoft ofis formatlarını WPS Office uygulaması içerisinde yer almaktadır.

Yukarıda yer alan Microsoft dosya formatlarını mobil iphone android cihazınızda açabilir yada yeni belge açarak yepyeni döküman oluşturabilirsiniz. Yeni metinler oluşturabilir, tablolar hazırlayabilir, sunumlar yapabilir ve diğer çeşitli düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz. WPS Office Apk uygulaması Dropbox, OneDrive ve Box gibi gmail kayıt araçlarıyla uyumlu çalışarak kayıtlar yapabilmektedir. Kayıt ettiğiniz dosyalarıda buradan indirip açabilirsiniz.

Belgelerinizi düzenledikten sonra en ince ayrıntısına kadar herşeyi ayarladıktan sonra paylaşmak istediğiniz içerikleri kablosuz ağlar üzerinden paylaşın. Microsoft office uygulamaları artık android cihazlarınızda çalıştırıp profesyonel düzenlemeler yapabilirsiniz. Mutlaka yüklü olması gereken uygulamalarda birisi olan WPS Office mobil uyumlu uygulamasını mutlaka yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

WPS Office Uygulamanın Ekran Görüntüsü


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

 • Google Slaytlar apk Google Slaytlar apk
  TürkçeÜcretsiz45.3 MB
 • Intune Şirket Portalı Intune Şirket Portalı
  İngilizceÜcretsiz23M
 • WPS Office HAKKINDA YORUM YAZIN