Workday indir

Workday indir

Versiyon/Sürüm2020
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu47.2 MB
ÜreticiEveryone
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Workday Günlük iş Planlama Android Mobil Uygulaması

Workday apk indir, iş planlama android mobil uygulaması olarak dikkat çeker. Çalıştığınız günlerden günlük planlarınıza kadar birçok aşamayı kayıt altına alan Workday apk, işinizi kolaylaştırır. Android uygulamalar arasında pek çok planlayıcı bulunsa da Workday’in ayrı bir yeri vardır. Gün içinde yapılması gerekenleri anlık bildirimle haber veren uygulama aynı zamanda şirket dizinine sahiptir.

Workday Özellikler

Workday, parmak izi tarama sistemiyle kullanılır. Cihazınızın çalınması ya da kaybolması halinde uygulama açılmayarak verileri saklı tutabilir.

 İş arkadaşlarınız, şirket verileri, etkileşimli raporlar, gösterge tabloları gibi birçok seçeneğe sahip olan uygulama dilediğiniz gibi doldurabileceğiniz çalışma hayatınızı kolaylaştıracak bir uygulamadır. Tüm iş gününüzü rapor edebileceğiniz Workday’de maaş bordronuza dahi ulaşabilmeniz mümkündür.

Workday İndir

Workday, android işletimli cep telefonları ve tabletlerde kullanılır. Tabletinizde ya da cep telefonunuzda planlayıcıya ihtiyacınız olursa bu uygulamayı indirebilirsiniz. Birkaç dakika içinde indirebileceğiniz uygulama herhangi bir ücret talebinde bulunmaz. Hızlı ve pratik şekilde indikten sonra aç diyerek açılır, anında kullanıma hazır hale gelir. Sonrasında kendinize göre planlayarak uygulamayı basit şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yapılacak hatırlatıcı Apk indir Yapılacak hatırlatıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz6 MB
  • Microsoft Whiteboard Apk indir Microsoft Whiteboard Apk indir
    TürkçeÜcretsiz14.9 MB
  • Workday indir HAKKINDA YORUM YAZIN