WordPress Apk indir

WordPress Apk indir

Versiyon/Sürüm16.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Kolay Website Oluşturmak, Mobil web sitesi Açma

WordPress apk indir, Mobil web sitesi açmak isteyenlerin kolay kurulumlu ücretsiz internet site tabanıdır. WordPress kendi web sitesini hazırlamak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyenlerin tercihidir. Binlerce kişiye hitap eden ve blog açma fırsatı tanıyan uygulama, android uygulamalar arasında en çok indirilenlerden biridir.

İçerik yönetim uygulaması olarak da tanımlanabilen uygulama, hazır kalıplar sunar. Sitenizi nasıl yapacağınızı düşünürken bu kalıpları kullanıp genel çerçeveyi oluşturabilirsiniz.

WordPress Özellikler

WordPress apk uygulamasının en güzel özelliği açık kaynak kodlu olmasıdır. Kullanıcıların geliştirmesine müsait olan bu durum uygulamanın devamlı güncellenmesine daha iyi olmasına yardım eder.

Büyük çapta özelleştirilebilir olması, uygulamanın tercih edilirliğini arttırır. Her kullanıcı kendine özgün bir site yaratabilmek adına bu uygulamada aradığını bulabilir. Hazır eklenti ve temalar olsa dahi kullanıcı istediği değişiklikleri yaparak kendi düzenini oluşturma şansı yakalar.

WordPress İndir

WordPress apk uygulamasını, android işletimli cep telefonlarınız ya da tabletleriniz için düşünebilirsiniz. Android içerikli cep telefonlarının uygulama marketine girip indir demeniz yeterlidir. Sonrasında inecek ve hemen tema alternatifleri ile hizmet sunacaktır. Birkaç dakika içinde aradığınız blog ya da site formunu elde etmeniz mümkündür. 

Download

    Benzer Programlar

  • Yapılacak hatırlatıcı Apk indir Yapılacak hatırlatıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz6 MB
  • Microsoft Whiteboard Apk indir Microsoft Whiteboard Apk indir
    TürkçeÜcretsiz14.9 MB
  • WordPress Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN